חברות סיעוד

הכל אודות חברות סיעוד

למרות שהכותרת נשמעת כפרק בתכנית “כלבוטק” החושפת שחיתות או תיאורית קשר כלשהי מאחורי תופעה מסוימת, האמת הפשוטה בהקשר של חברות סיעוד הינה שמדובר בדרך הטובה ביותר לדאוג לשלומו של אדם קרוב שאיבד את עצמאותו עקב בעיות בריאותיות וכחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי.

האם חברות סיעוד נחוצות לכולם?

בעולם אידאלי, המשפחה תמיד דואגת לאדם המבוגר שנהיה סיעודי. עם זאת, בפועל לא תמיד יש במשפחה אדם הפנוי להשקיע כל כך הרבה זמן בטיפול באדם הקרוב לו, עם כל הרצון הטוב. ובמקרים אלה, יש צורך בסיוע. כמו כן, לעתים האדם המבוגר מתגורר יחד עם משפחתו, אך לפעמים יש צורך ורצון לצאת לחופשה, או נסיעה מהעבודה וכו’. במקרים אלה, חברות סיעוד יכולות לעזור למלא את הפער שנוצר ולדאוג לשלום האדם המבוגר בזמן ההיעדרות של בני המשפחה שעושים זאת בדרך כלל. לכן, גם כאשר מדובר במשפחה הדואגת לאדם הסיעודי, תמיד כדאי שיהיה קשר עם חברה מקצועית ומהימנה, על מנת לפנות אליה במידת הצורך.

כיצד בודקים את איכות חברות הסיעוד

אנשים רבים מודאגים מכך שהם יצטרכו להפקיד את האדם הקרוב להם לידי זרים, בעיקר כאשר מדובר במישהו חסר אונים – באופן קבוע או זמני (סיעוד זהו שירות שפעמים רבות דרוש בתקופות שיקומיות לאחר ניתוח, מחלה, תאונה וכו’). על מנת לוודא שאתם עובדים עם חברה מקצועית, כדאי לברר עליה בקופת החולים שלכם – וכן לברר את נושא ההחזרים, וכן לחפש תגובות באינטרנט המספרות על טיב עבודתה של חברה זו.

חברת “אור בלב” הינה חברה סיעודית המספקת שירותים של אחיות מוסמכות והמתאימות לכל מצב של המטופל ולכל סוג שירות שעשוי להידרש במצב זה. לקבלת פרטים לסיוע לאדם קרוב לכם – צרו קשר עוד היום.

חברות סיעוד לקשיש - אור בלב

חברות סיעוד מומלצות

מחפשים חברות סיעוד אמינות ומקצועיות? לאורך השנים האחרונות, האוכלוסייה הישראלית הבוגרת הופכת יותר ויותר לתלויה באחרים. בין אם מדובר בהשגחה על מטופל המאושפז בבית החולים או שמא מדובר בסיוע לקשישים בעת שהותם בבית – ראוי להקדיש את מלוא תשומת הלב למטופלים ולקשישים הסיעודיים הזקוקים לעזרה. כל זאת, תוך שמירה על כבודם וביטחונם האישי. מחפשים שירותים אלו לאחד מקרובי המשפחה שלכם? אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של אור בלב בע"מ, להתרשם מהניסיון הרב של חברה וליצור קשר אתה בהקדם.

שירותיהן של חברות סיעוד

הזקנה היא אחד השלבים המפחידים ביותר עבור אוכלוסיית הצעירים בארץ. עם זאת, התבגרות היא שלב בלתי נמנע. במקביל לכך, כאשר אנו רואים את הורינו או את הסבא והסבתא מנהלים את שגרת יומם בקושי רב תוך חולי ואובדן העצמאות – זהו רגע לא פשוט כלל וכלל. הילדים נאלצים להפוך להורים של האנשים שגידלו אותם, כאשר הדור המבוגר של המשפחה מבין כי הוא בן תמותה.

עם זאת, אין זה אומר שעליכם להתמודד עם מצב מורכב זה לבדכם. במילים אחרות, וכדי לוודא שקרובי המשפחה השונים זוכים לטיפול האיכותי והצמוד ביותר, חשוב לפנות אל חברות סיעוד. חברות אלו מעניקות שירותי טיפול סיעודי למגוון רחב של לקוחות. שירותים אלו כוללים, לדוגמא, שירות אחיות פרטי לצורך השגחה על מטופלים. אביך עבר ניתוח מציל חיים ונמצא כעת בשלב ההתאוששות? כדי להקל על המטופל ועל בני המשפחה, רצוי להסתייע באחות ישראלית פרטית ומקצועית שתשגיח לאורך היום או הלילה על החולה. במקביל לכך, חברות הסיעוד אף מעסיקות צוות מטפלים בקשישים אשר יסייע להם בביצוע מגוון רחב של פעולות יום-יומיות.

לשוחח עם המטפלת

התבגרות וזקנה הן, כאמור, שלב לא פשוט אך בלתי נמנע. כדי להקל על יקירנו ועל שגרת יומם, מומלץ לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. אנו נבחר עבורכם את המטפלת או האחות הרלוונטיות ביותר לצרכיו של המטופל. בנוסף, אנו נקבע פגישת היכרות בינכם לבין העובדת. כך, תוכלו להתרשם ממנה, לשאול שאלות ולברר האם ישנה כימיה בינכם. מעבר לכך, נדאג לתת מענה מידי על כל שאלה בכל שעה לאורך היום. וזאת, תוך פריסה ארצית.

 

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט