אודות

אור בלב בע”מ היא חברת סיעוד ותיקה בפריסה ארצית המתמחה בהענקת שירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים מצד מטפלות סיעודיות מקצועיות וצוות של אחיות פרטיות מנוסות ובעלות הסמכה.

החברה הוקמה ע”י אורלי גלר לאחר ניסיון אישי של מחלה קשה במשפחה שגרם לה להבין את הצורך הרב בעזרה לחולה הזקוק לטיפול אישי ומסור תוך הקלה על בני משפחתו.

לאור בלב צוות מיומן ומנוסה, עם תודעת שירות גבוהה ביותר. מטפלות סיעודיות ואחיות פרטיות מוסמכות בעלות תעודות הסמכה מקצועיות והמלצות מאלפי לקוחות הצוות שלנו נבחר בקפידה רבה תוך דגש רב על איכות הטיפול ועל מתן מענה מקיף לכל צרכי החולה ובני משפחתו.

 

לאור בלב תודעת שירות גבוהה ותו תקן ISO 2000

אור בלב מסירה דאגה מלבכם – טיפול סיעודי ברמה הגבוהה ביותר!

אנו מאפשרים למטופל ולמשפחה לעמוד על טיב הטיפול הסיעודי עוד לפני מתן השירות. ניתן להכיר ולהתרשם מהמטפלת הסיעודית המיועדת, ולעמוד איתה בקשר רצוף לפני הטיפול ובעיקר במהלכו. כך נוצרת כימיה ראשונית טובה בין המטופל למטפל. החולה ומשפחתו חשים, בעקבות כך, הרגשת בטחון וידיעה מלאה כי יקירם נמצא בידיים טובות. הצוות שלנו יידע לזהות מצבים בהם החולה או הקשיש מצוי במצוקה, ויעניקו לו טיפול מיטבי. אנו שמים דגש לא רק על החולה והטיפול בו אלא גם על בני המשפחה.

מכתבי התודה הרבים שאנו מקבלים מדברים בעד עצמם.

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט