אחות פרטית סיעודית

במקרים מסוימים במהלך החיים שלנו מתעורר לעתים צורך בשירותים של אחות פרטית. הצורך הזה יכול להיות קשור לתהליך שיקום שדרוש לאחר ניתוח או טיפול כלשהו, או עקב תהליכי הזדקנות טבעיים של אחד מבני המשפחה. כך או כך, מדובר בשירות חשוב מאוד שכל אחד מאיתנו צריך להכיר, בעיקר בגלל שללא מידע חיוני על כללי העסקה נכונים, יכולים להיווצר מצבים לא נעימים.

העסקת אחות פרטית או מטעם חברה?

אחת השאלות שכל אחד שואל בהקשר להעסקה של אחות הינה – האם למצוא מישהי שעובדת בפני עצמה, או לפנות לחברת כוח אדם המעסיקה אחיות פרטיות ונושאת אחריות? בפועל, אנשים רבים מעדיפים את האופציה הפרטית, בגלל שנדמה להם שזה זול יותר. עם זאת, פעמים רבות זה ממש לא כך, משום שבמידה ונעשיתם תלויים בשירותיו של אדם אחד – זהו מצב מאוד לא מומלץ, שלא אפשרי במסגרת עבודה עם חברה, כי במקרה זה אתם תמיד יכולים לבקש להחליף את האחות, להתלונן ובמקרה הגרוע ביותר – לפנות לבית משפט. כאשר היחסים מעוגנים בחוזים, הכל הרבה יותר שקוף ויש פחות סיכונים.

האם אחות פרטית מועילה לחולה?

מן הסתם, כאשר בוחרים את סוג השירות בהקשר של אחות פרטית, חושבים קודם כל על טובתו של האדם עצמו. כאשר משתפים פעולה עם חברה המומחית בהתאמה של אחיות לחולים, ניתן לתאר את אופיו, בעיותיו הבריאותיות והעדפותיו האישיות, ועל בסיס זה להתאים את האדם שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וגם יהיה נעים לחולה. חברת “אור בלב” מספקת שירותים מקצועיים בתחום הסיעוד, כולל התאמה של אחיות פרטיות ברמה הגבוהה ביותר, ותוך שמירה מלאה על זכויות המטופל,וגם יצירת אווירה נעימה ומגוננת עבורו.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט