אחיות מוסמכות

חברת אור בלב בע”מ מעניקה לכם את האפשרות להשתמש בשירותי אחיות מוסמכות שלה. האחיות המוסמכות העובדות עם חברת אור בלב בע”מ הינן אחיות מוסמכות בעלות וותק וניסיון של שנים על גבי שנים. כל האחיות שלנו הינן אחיות מוסמכות, המעניקות שירותי אחיות מקצועיים, והכי חשוב- מכל הלב.

אחיות מוסמכות עם אור בלב

האחיות המוסמכות של אור בלב יעניקו לכם מגוון שירותים חשובים:

  • השגחה פרטית בבית החולים (אחות מוסמכת לבית החולים)
  • השגחה בבית (אחות מוסמכת לבית פרטי)
  • השגחה בבית ההבראה בו שרוי המטופל (אחות מוסמכת לבית הבראה)

אחיות מוסמכות – שירותים שונים

אחות מוסמכת ובין אם תפקידה השגחה טיפול ועזרה בבית החולים עצמו לדוגמה לאחר ניתוח או במהלך תהליך שיקומי או בבית המטופל עושה יותר מאשר לשמור עם עין רפואית מקצועית על המטופל שהרי מדובר לרוב בבן משפחה או יקיר לבכם. אחות מוסמכת מטפלת בצרכים האישיים של המטופל וגם עוזרת בשיפור מצב הרוח ומצבו הנפשי של המטופל שהרי חשוב לטפל בגוף וגם בנפש.

להלן חלק מתוך מגוון שירותים הניתנים על ידיד האחיות המוסמכות של אור בלב:

  • האחות המוסמכת תדאג לכל צרכי החולה ובהם צרכים היגיינים, אכילה, שתייה, ונוחות החולה. תעניק לחולה את הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק: נטילת תרופות, זריקות, עזרה סיעודית ועוד.
  • האחות המוסמכת תהיה קשובה לחולה ובמידת הצורך תזעיק את הצוות הרפואי של בית החולים, תדאג לנוחות החולה- תמיכה בגפיים על ידי כריות על מנת למנוע סיבוכי שכיבה ממושכת (“פצעי לחץ”).
  • האחות המוסמכת תהיה ערנית וקשובה לצרכי החולה, ותהיה בקשר מתמיד עם משפחתו של החולה, תוך כדי מתן דיווח שוטף.

בחירת האחות המוסמכת המתאימה לך!

אנו בחברת אור בלב נבחר את האחות המוסמכת על פי גילו, מצבו הבריאותי והתאמה אישית בין האחות המוסמכת לבין המטופל. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ואנו נתאים עבורכם את המטפלת המוסמכת הטובה ומתאימה ביותר לכם

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט