מטפלות בקשישים

מטפלות בקשישים ילוו באופן מסור את האוכלוסייה הפגיעה ביותר. אחד ההורים שלכם מתקשה להתנהל באופן עצמאי בבית שלו? חוששים שמא אימא או אבא שלכם יתחלקו או יפצעו ולא יהיה מי שיטפל בהם במהירות? אין ספק שאלו חששות מוצדקים. כדי להתמודד עמם היטב, יש למצות את מלוא האפשרויות הקיימות. אחת מאפשרויות אלו כוללת פנייה לחברת הסיעוד אור בלב בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות מטפלות ישראליות מקצועיות, מיומנות ורגישות. כך, תוכלו להיות רגועים שהוריכם מקבלים את הסיוע האיכותי ביותר. מעבר לכך, שירותי הטיפול והסיעוד שאנו מעניקים ניתנים בכל שעה ביום ובפריסה ארצית.

מטפלות בקשישים  – עזרה הכרחית

רבים מאתנו חוששים מהיום בו נצטרך להשגיח על ההורים שלנו מקרוב. למה הכוונה? כאשר היינו ילדים, חיינו חיים נטולי דאגות כאשר ההורים שלנו הם אלו שדאגו לכל צעד וצעד שעשינו. עם זאת, וככל שחולפות השנים, התפקידים מתחלפים וכעת אנו הילדים הופכים להיות ההורים ליקרים לנו מכל. אנו עושים זאת, כמובן, מאהבה ומתוך רצון טוב לשמור על בריאותם. עם זאת, וכדי שנוכל לבצע זאת היטב, חשוב לבדוק מהן האפשרויות המומלצות ביותר.

האם ההורים שלכם סיעודיים ועדיין גרים בבית שלהם? האם הם מתעקשים להישאר ולגור בו ולא לעבור לבית אבות? כדי להסיר דאגה מליבכם נמליץ לכם לפנות אל חברת סיעוד מקצועית ואמינה. באמצעות חברה זו תוכלו להעסיק מטפלת אשר תלווה את ההורים שלכם בסביבה הטבעית שלהם. החל מבישול, ניקיון הבית, נהיגה ממקום למקום לצד שירותים רבים אחרים – הנוכחות של המטפלת היא חיובית וחשובה ביותר.

קבעתם פגישה עם המטפלת שתסייע להורים שלכם? מומלץ לשאול מספר שאלות חשובות: ראשית, עליכם לברר מהו הניסיון וההכשרה אותה עברה המטפלת. בנוסף, רצוי לברר מהם הכישורים שלה וכיצד היא תוכל לסייע בחיי היום יום של המטופלים. כעת, יש לקבוע את תנאי ההעסקה של המטפלת ואת השכר שהיא תקבל.

מטפלות בקשישים מוסמכות – ליצור קשר עם חברת סיעוד מקצועית

אם גם אתם חוששים שמא יקרה דבר מה להורים שלכם כאשר אינכם לידם, צרו קשר עוד היום עם חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. חברה זו, אשר הוקמה על ידי אורלי גלר, חורטת על דגלה תודעת שירות גבוהה וסטנדרט עבודה מרשים. כל שנותר לכם לעשות הוא לקבוע אתנו פגישת ייעוץ ולהתרשם לטובה מצוות המטפלות שלנו. במקביל, נדגיש כי עבור השירותים שאנו מספקים תוכלו לקבל החזרים מקופות החולים.

מטפלות בקשישים מוסמכות בבית | אור בלב

מטפלות באדיבות בקשישים

מטפלות בקשישים הן אחיות סיעודיות שעוברות הכשרה, באמצעות קורסים ממוסדות בתחום הן מקבלות תעודות ועוברות סטאז'. ההכשרות שהן עוברות מתמקדות גם בנושאים בריאותיים מהם סובלים המטופלים. הם לומדים איך להתמודד עם המורכבות של הטיפול בקשיש, באיזה עזרים הם נתמכים ומהם ההפרעות השכיחות מהם הם סובלים. התנהלות מול קשישים חייבת להיות מכילה אמפתית וסבלנית. מדובר בשכבת גיל שהטיפול בה יכול להיות מורכב. פנו אל חברת אור בלב בע”מ לסיוע בטיפול בקשישים.

מטפלות בקשישים – אמון מול בני המשפחה

בני משפחת הקשיש אינם יכולים להיות לו לעזר בכל שעות היום. כשהם מבינים שהוא מתקשה באופן כזה שמונע ממנו לתפקד בפעולות הבסיסיות של היומיום הם מחליטים להזמין שירותי מטפלות בקשישים. התהליך מלווה בחשש כבד, האם המטפלת תתחבב על הקשיש? האם היא תדע לתת לו מענה? האם אפשר לסמוך עליה? אמון בטיפול הוא תהליך שנבנה. מטפלות בקשישים לומדות היטב כיצד להתחבר עם הקשיש ועם בני משפחתו, ליצור שיתוף פעולה פורה שיבנה על אמון הדדי.

מטפלות בקשישים מחברות סיעוד

המטפלות מועסקות באמצעות חברות סיעוד. כאשר יש דרישה למטפלת סיעודית היא מותאמת לקשיש לפי מאפייניו אופיו ושפתו. חברות הסיעוד מעסיקים מטפלות מקצועיות ומוסמכים הן מגיעות ממגוון תחומי טיפול. המטפלות לרוב יהיו אחיות סיעודיות. עבור העלויות של מטפלות בקשישים מכוסות בביטוח הפרטי או על ידי קופות החולים בחלק מהמקרים. החוק קבע כאשר נבצר מאדם לבצע שש פעולות יומיומיות בסיסיות כדוגמת: ישיבה, קימה, רחיצה, אכילה, שתיה, לבישה, ניידות . כאשר אדם צריך עזרה ב 4 פעולות כאלו הוא זכאי לדמי ביטוח סיעודי, גם אם הוא יכול לבצע רק 50 % מהפעולה זה ייחשב לו כאילו הוא לא יכול לבצע אותה. לבני הגיל השלישי יש התמודדות עם כל מיני קשיים ומצבים בריאותיים. כאשר אפשר לשפר להם את איכות החיים באמצעות מטפלות בקשישים זהו דבר הכרחי שהרי הם נתנו במהלך כל שנות חייהם את כוחם ומרצם וכעת מגיעה להם התמיכה הראויה. אור בלב בע”מ היא חברת סיעוד ותיקה בפריסה ארצית המתמחה בהענקת שירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים..

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט