מטפלים סיעודיים

במקרים רבים בחיים מתעורר הצורך לספק סיוע מתמשך ויומיומי לאדם הקרוב לנו שעם הזמן איבד את עצמאותו ואת בריאותו וכעת זקוק לעזרה על מנת לבצע את המטלות היומיומיות ולהמשיך ליהנות מהחיים עד כמה שניתן. אחד הפתרונות הנפוצים לבעיה זו – מטפלים סיעודיים פרטיים. מה העבודות המבצעים עובדים אלה, ועד כמה הם עדיפים על מטפלות?

תפקידם של מטפלים סיעודיים

רובנו התרגלנו לשמוע על אחיות בתחום הסיעודי, אך בדיוק כמו בבתי חולים, בהם יש גם אחים וגם אחיות, גם בתחום זה ישנם מקרים שבהם מטפל גבר יכול לתפקד טוב יותר. בדרך כלל מדובר באדם שקשה לו לנוע בכוחות עצמו, או שנמצא בכיסא גלגלים (לרוב גבר). במקרים אלה דרוש כוח פיזי שרק מטפלים סיעודיים פרטיים יכולים לספק. עם זאת, בדרך כלל למטפלים ולמטפלות יש השכלה דומה, וההבדל העיקרי הינו שהמטפל מסוגל לתת תמיכה רבה יותר בהיבט הפיזי.

באלו מקרים כדאי להעסיק מטפלים סיעודיים ?

בין המקרים הטיפוסיים שבהם מטפל יכול לסייע מאוד: זוג מבוגר שבו הגבר זקוק לסיוע באותה המידה כמו האישה – או אף יותר. גם אם בחיי היומיום האישה יכולה לעזור לגבר, ולהסתייע בילדיה, מטפלים סיעודיים פרטיים יכולים לבצע את המשימה בצורה טובה ומיומנת יותר. חשוב מאוד לבדוק את ההשכלה של כל אדם המגיע לעבוד עם הקשישים. עם זאת, כאשר פונים לחברה מקצועית העוסקת בתחום זה – מתפקידה לבדוק את הרקע של המטפל שהיא בוחרת עבורכם, וכן להחליפו במידת הצורך על פי בקשת המשפחה או המטופלים.

חברת “אור בלב” מספקת שירות סיעודי ברמה הגבוהה ביותר, תוך השמת דגש מיוחד על איכותי השירות, התאמת הטיפולים והמטפלים לצורכי המשפחה ודאגה אינסופית לטובתו של המטופל בכל עת ובכל שלב במהלך שיתוף הפעולה. לקבלת הצעת מחיר – צרו קשר עוד היום.

מטפלים סיעודיים פרטיים

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט