מטפלים סיעודיים

במקרים רבים בחיים מתעורר הצורך לספק סיוע מתמשך ויומיומי לאדם הקרוב לנו שעם הזמן איבד את עצמאותו ואת בריאותו וכעת זקוק לעזרה על מנת לבצע את המטלות היומיומיות ולהמשיך ליהנות מהחיים עד כמה שניתן. אחד הפתרונות הנפוצים לבעיה זו – מטפלים סיעודיים פרטיים. מה העבודות המבצעים עובדים אלה, ועד כמה הם עדיפים על מטפלות?

תפקידם של מטפלים סיעודיים

רובנו התרגלנו לשמוע על אחיות בתחום הסיעודי, אך בדיוק כמו בבתי חולים, בהם יש גם אחים וגם אחיות, גם בתחום זה ישנם מקרים שבהם מטפל גבר יכול לתפקד טוב יותר. בדרך כלל מדובר באדם שקשה לו לנוע בכוחות עצמו, או שנמצא בכיסא גלגלים (לרוב גבר). במקרים אלה דרוש כוח פיזי שרק מטפלים סיעודיים פרטיים יכולים לספק. עם זאת, בדרך כלל למטפלים ולמטפלות יש השכלה דומה, וההבדל העיקרי הינו שהמטפל מסוגל לתת תמיכה רבה יותר בהיבט הפיזי.

 

אנו נדאג לספק לכם חשבונית עבור ההחזר הכספי מקופות החולים

 

באלו מקרים כדאי להעסיק מטפלים סיעודיים ?

בין המקרים הטיפוסיים שבהם מטפל יכול לסייע מאוד: זוג מבוגר שבו הגבר זקוק לסיוע באותה המידה כמו האישה – או אף יותר. גם אם בחיי היומיום האישה יכולה לעזור לגבר, ולהסתייע בילדיה, מטפלים סיעודיים פרטיים יכולים לבצע את המשימה בצורה טובה ומיומנת יותר. חשוב מאוד לבדוק את ההשכלה של כל אדם המגיע לעבוד עם הקשישים. עם זאת, כאשר פונים לחברה מקצועית העוסקת בתחום זה – מתפקידה לבדוק את הרקע של המטפל שהיא בוחרת עבורכם, וכן להחליפו במידת הצורך על פי בקשת המשפחה או המטופלים.

חברת “אור בלב” מספקת שירות סיעודי ברמה הגבוהה ביותר, תוך השמת דגש מיוחד על איכותי השירות, התאמת הטיפולים והמטפלים לצורכי המשפחה ודאגה אינסופית לטובתו של המטופל בכל עת ובכל שלב במהלך שיתוף הפעולה. לקבלת הצעת מחיר – צרו קשר עוד היום.

מטפלים סיעודיים פרטיים

מטפלים סיעודיים הינם אנשי מקצוע בעלי כישורים ויחסי אנוש מרשימים; אנשי מקצוע אשר יסייעו לקרובי המשפחה שלכם לאורך כל שעות היום – תוך שמירה על כבודם האישי. החל מהלבשה, רחצה, ליווי לתורים רפואיים ועד תמיכה נפשית והקלה על הבדידות, אין ספק שמטפלים בתחום הסיעוד נושאים תפקיד חשוב. מחפשים מטפלים להורים או לסבים שלכם? קרוב משפחה הוגדר כסיעודי ואתם מחפשים עבורו מטפל? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ. אנו נתאים למטופל את המטפל המוכשר והאדיב ביותר. כמו כן, אנו נשמח לסייע לכם באופן מידי ובכל חלקי הארץ; סיוע עליו תוכלו לקבל החזרים מקופות החולים.

מטפלים סיעודיים פרטיים: סיוע מקיף ומרשים

ככל שחולפות להן השנים, אנו נאלצים להתמודד עם מציאות מורכבת, כואבת ובודדה. במילים אחרות, רבים מאתנו חולים במחלות קשות, עוברים ניתוחים מהם קשה לנו להתאושש ואף מאבדים בני זוג או ילדים – עובדה התורמת לתחושת הבדידות. במקרים אלו, כאשר אנו מאבדים את תחושת העצמאות והופכים יותר ויותר לתלויים באחרים, אין ספק שמצב זה משפיע רבות על מצב רוחנו ואף מדרדר בהרבה את מצבנו הפיזי.

עם זאת, אין זה אומר שעלינו להתמודד עם המציאות הקשה הזו ללא כל סיוע. במילים אחרות, ובמקום להיתקל בקשיים שעה אחר שעה, יום אחר יום, מומלץ לפנות לגורמים המוסמכים לצורך סיוע. למה הכוונה? באמצעות חברות סיעוד, תוכלו לקבל שירות מומלץ המותאם לצרכים שלכם: מטפל סיעודי. המטפלים הסיעודיים יבלו אתכם מספר שעות לאורך היום, יקשיבו להם וישוחחו אתם על נושאים שונים.

לצד החברה הנעימה, מטפלים אלו אף יפקחו על מצבם הרפואי של המטופלים, יזהו התדרדרות בבריאותם ויגיבו בהתאם. במקביל לכך, המטפלים הסיעודיים ילוו את המטופלים לתורים במרפאות, יבשלו עבורם, יערכו עבורם קניות ואף סידורים אחרים.

מטפלים סיעודיים זמניים

לאורך חיינו הבוגרים, אנו מתמודדים עם אתגרים שונים – כאשר בריאות היא ללא ספק אחת מהן. בריאותו של אחד מקרובי המשפחה שלכם מתדרדרת והוא מוגדר כסיעודי? אנו, בחברת אור בלב בע"מ, נשמח לעמוד לרשותכם: החל מהתאמת המטפלים הסיעודיים למטופל, עובדים זרים לקשישים ועד שירותי השגחה פרטית בבית החולים – השירותים שלנו מתבססים על תחושת שליחות, אמינות, סטנדרט עבודה גבוה ויחס אישי.

שתף אותנו עם:

מידע נוסף בנושא

מטפלים סיעודיים מחליפים

שירותיהם של מטפלים סיעודיים מחליפים הינם חשובים ביותר. בין אם מדובר במטופל הדורש טיפול שכולל הרמה מהמיטה לכיסא, או אפילו אם דרוש טיפול לזוג קשישים החי ביחד, ניתן לפנות אל חברת אור בלב. חברה זו מעסיקה צוות מגוון, מקצועי ומיומן של מטפלים ומטפלות ומאמינה שחשוב להתאים את המטפל למטופל.

מתי כדאי לקבל עזרה של מטפלים סיעודיים מחליפים

במרבית המקרים, מטפל סיעודי ייקרא לעזרה כאשר המטופל הוא גבר. הרמה של המטופל מכיסא הגלגלים אל המקלחת למשל, יכולה להיות משימה מאוד קשה ולא מתאימה לכל אחד. דרוש כוח פיזי רב, יחד עם הכשרה מתאימה ומיומנות, כדי לבצע את המטלה הזו תוך שמירה על בטיחות המטופל.

גם במקרים שבהם המטופל או המטופלת מרגישים יותר בנוח בחברת מטפל גבר – מהסיבות האישיות שלהם – חשוב שהם יקבלו את מבוקשם, את מה שיגרום להם להרגיש בנוח.

כדי להיות רגועים ולדעת שהמטפל שבחרתם ניחן גם באישיות נעימה, סבלנות והתאמה אישית למטופל – תוכלו לבקש המלצות ולבחור היטב את חברת הסיעוד שמציעה את שירותיו.

מה עושים כאשר מטפל סיעודי פרטי מבקש לצאת לחופשה?

חשוב להתחיל בהקדם באיתור של מטפלים סיעודיים מחליפים, כדי שברגע האמת, לא תמצאו את עצמכם ללא מענה. כדי לבצע את ההחלפה בצורה מיטבית, עקבו אחר השלבים הבאים:

  • בקשו מהמטפל הקבוע לתת לכם כמה שיותר מראש את תאריכי החופשה הרצויים.
  • בדקו עם החברה המעסיקה את המטפל הקבוע, ובקשו ממנה אפשרויות למחליפים מתאימים.
  • בקשו להיפגש עם המחליפים, לפני שתאשרו את כניסתם לעבודה. ערכו להם ראיון התאמה.
  • שמרו על קשר עם המטפל הקבוע במהלך החופשה – אם יצא לחופשה ארוכה. כך יקל על המטופל לקבל אותו כשיחזור.

חברת אור בלב סיעוד מקפידה על העסקת מטפלים איכותיים, בעלי הכשרה מתאימה והמלצות רלוונטיות. צוות המטפלים והמטפלות, האחים והאחיות של חברת אור בלב, הוא מגוון ומאפשר מתן שירות לסוגים שונים של צרכים. צרו אתנו קשר ונשמח לתת שירות מצוין גם ליקיריכם ולכם.

שירותי מטפלים סיעודיים

שירות של מטפלים סיעודיים הוא שירות מקצועי לטיפול צמוד באנשים שמוגדרים סיעודיים. בני הגיל השלישי שמתקשים בתפקוד יומיומי, בעלי נכויות או בעיות רפואיות שמונעות מהם תפקוד מלא. מטפלים סיעודיים מאפשרים להם להסתייע בפעולות שהם לא מסוגלים לעשות לדוגמא להתלבש לבד, לאכול בכוחות עצמם, ללכת לקניות, להתקלח ועוד.

הטיפול הסיעודי יכול להיות מלא וללוות את המטופל במהלך כל שעות היום או חלקי, רק למספר שעות, תלוי לפי חומרת הבעיה.

מטפלים סיעודיים הם בעלי הכשרה רפואית מקצועית ובשל כך יש להם אפשרות להעניק טיפול רפואי מלא במידת הצורך. חברת אור בלב בע”מ מספקת שירות של מטפלי סיעודיים לכל מטרה.

מטפלים סיעודיים שיקומיים.

במדינת ישראל קיים חוק הסיעוד המאפשר בתנאים מסויימים לקבל זכות לטיפול סיעודי ממומן. ההבנה היא שבגיל מסויים רמת התפקוד יורדת אך גם כושר ההשתכרות מינימלי, לכן קשישים לא יוכלו להרשות לעצמם עזרה ויוכלו להגיע למצבים לא נעימים.

החוק במדינה קובע קריטריונים בהם מוגדר הקשיש כסיעודי. כאשר הוא עונה לקריטריונים הוא זכאי ל מטפלים סיעודיים במימון מלא.

מטופלים סיעודיים נזקקים לסיוע במהלך אשפוז בבית חולים, אם לאחר ניתוח או החלמה ממחלה. התהליך הוא שיקומי ומלווה את המטופל במהלך שהותו בבית החולים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. ניתן להמשיך את הטיפול הסיעודי לאחר מכן בבית המטופל במידת הצורך.

מקצועיות זה שם המשחק

מעבר לכל חשוב להקפיד כי המטפלים הסיעודיים יהיו מוסמכים ומקצועיים. חשוב שיגיעו מחברת סיעוד אמינה וותיקה וכזו שיש מאחוריה רזומה והמלצות. בדיוק כפי שבודקים ומשווים לפני שבוחרים מטפלת לתינוק. חשוב שהמטפלים ידעו לטפל בכל מקרה, צפוי ולא צפוי. שתהיה להם תושיה רבה ויכולת הבנה לליבו של המטופל. מטופל חייב להיות מרוצה מהמטפל שלו אחרת התהליך לא יצלח. מטפלים נשארים עם מטופליהם לתקופות ארוכות. לפעמים שנים רבות לכן מטפל טוב הוא נכס חיוני . מעוניינים במטפלים סיעודיים? פנו עוד היום אל החברה המובילה אור בלב בע”מ

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט