מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית לקשיש

הצורך במטפלת סיעודית הינו תמיד קשה ומורכב עבור כל הנוגעים בדבר – החולה עצמו באותה המידה כמו בני משפחתו. מדובר בהתמודדות קשה שפעמים רבות משפיעה בצורה מדכאת גם על בני המשפחה. עם זאת, באמצעות סיוע סיעודי איכותי, בני המשפחה יכולים להמשיך לנהל חיים תקינים ברוגע, ולדעת שהאדם הקרוב להם נמצא בידיים טובות. פעמים רבות מדובר לא באדם שיחליף את קרוב המשפחה, אלא באדם מומחה שצריך לבצע טיפולים (כגון מדידות ו\או זריקות שונות) ספציפיים הדורשים השכלה מתאימה. לפיכך העסקה של אדם מומחה הינה מתוך צורך משמעותי, ולא רק כדרך להקל על חיי המשפחה.

האם להזמין מטפלת סיעודית מחו”ל?

למרות שבשנים האחרונות בישראל היה מקובל מאוד ל”ייבא” מטפלות מחו”ל (כגון הפיליפיניות) – בפועל מדובר פעמים רבות בטעות גדולה, משום שאין לדעת איזו השכלה באמת יש להן. כמו כן, מחסום השפה מהווה פעמים רבות בעיה. בנוסף, אחות המגיעה מדי מספר ימים למתן הטיפולים המתאימים צריכה להיות בעלת תעודה ישראלית וגישה למאגרי התרופות המתאימים. לשם כך דרוש צד ארגוני ומנהלי שיספק את הגישה, את התרופות וכן יהיה אחראי לבקרה ובדיקת איכות עבודתה של האחות. במערך כזה המשפחה יכולה להיות בטוחה שהקרוב להם נמצא בידיים טובות ואחראיות.

יתרונות נוספים של העסקת מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית איכותית יכולה להאריך בצורה משמעותית את החיים של האדם הקרוב לכם, וכן לשפר את איכותו בצורה משמעותית. מלבד ההקלה על המשפחה, הראש השקט בזכות העובדה שהאדם שנמצא עם קרוב המשפחה הינו מומחה מוסמך, היתרון המשמעותי של חברות מקצועיות הינו שהן עובדות עם ביטוחים משלימים של קופות החולים, לכן חלק מהתשלומים מתקזזים. חברת “אור בלב” הינה מובילה בתחום השמת מטפלים סיעודיים. לקבלת מידע נוסף – צרו קשר עוד היום.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט