שירות סיעודי

מציאת שירות סיעודי באיכות גבוהה

בחיים של רבים מאיתנו מגיע השלב העצוב שבו מישהו מקרובינו מאבד את היכולת לטפל בעצמו בצורה נאותה. לעתים מדובר בעניין של גיל – תופעה שלעתים בלתי נמנעת, או לחלופין, עקב תאונה מצערת. במקרים מסוימים מדובר בפתרון זמני בלבד, כחלק מתקופת שיקום. אך במקרים אחרים מדובר בפתרון קבוע שצריך להישמר עד סוף חיי האדם. במקרים אלה בני המשפחה מתאגדים וחושבים על הפתרונות האפשריים לבעיה. בדרך כלל, הפעולה המומלצת הינה מציאת חברה המתמחה בשירות סיעודי, המשתפת פעולה גם עם קופות החולים, מה שמאפשר לקבל החזרים.

מאפיינים חשובים לשירות סיעודי מקצועי

על מנת להיות בטוחים שהאדם היקר שלכם נמצא בידיים טובות, חברת הסיעוד צריכה לשלב בתוך פעילותה מספר מאפיינים חשובים: לצד היכולות הרפואיות שלה צריכים להיות גם המאפיינים האנושיים, גם במסגרת העבודה עם האדם המוגבל, וגם מבחינת התקשורת עם המשפחה. כמו כן, הגמישות של העבודה חשובה מאוד: במקרים מסוימים בני המשפחה מסוגלים לדאוג לאדם הקרוב להם במשך רוב הזמן וזקוקים לסיוע רק מדי פעם. במקרים אלה, על החברה להיות מסוגלת לספק את התמיכה הנדרשת בהיקף הרצוי ותוך זמן קצר.

שירות סיעודי של חברת אור בלב

העדות הטובה ביותר לאיכות של חברת סיעוד הינה העובדים שלה: אחיות מוסמכות המתמחות בסיעוד, בעלות המלצות ממטופלים קודמים ויכולת להתמודד עם כל מצב או שינוי במצב החולה. לא כל אחות הינה מיומנת מספיק לשירות סיעודי ולעבוד עם חולים קשים כגון אלצהיימר, פרקינסון, או שלבים אחרונים במחלת הסרטן.

חברת “אור בלב” קמה מתוך נכונות להעניק את השירות הסיעודי האיכותי ביותר, שתומך בחולה באותה המידה כמו במשפחתו. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר בנוגע לטיפול סיעוד לקרוב משפחה – צרו קשר עוד היום ושפרו את איכות חייו בצורה בלתי רגילה.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט