מכתב תודה מאת אידה בן ציון

8 בנובמבר 2009

לכבוד : אור בלב לידי אורלי

הנדון: הבעת תודה

ברצוני לציין בפניך את הערכתי לאחות בלה שנשלחה מטעמך לטפל באימי לאחר שעברה ניתוח בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים. מהיכרותי הקצרה עימה נוכחתי לראות שבלה היא אחות ועובדת מסורה, בעלת מוטיבציה גבוהה במיוחד ובעלת יחסי אנוש טובים. האחות בלה דאגה לטפל באימי בצורה מקצועית ביותר וכמובן דאגה לנוחיותה המרבית של אימי בתקופה שלאחר הניתוח שאותו אימי עברה בבית החולים ובמיוחד במצב הקשה שבו היא הייתה שרויה.

האחות בלה טיפלה באימי במסירות רבה ומעל המצופה, אני יכולה רק לציין כי בהתחלה חששתי מאד להשאיר את אימי עם אחות שאינה שייכת לבית החולים ובמיוחד כאשר אינני מכירה אותה ומה היא מסוגלת לעשות, אך לאחר הכרות קצרה עימה מספר שאלות מקצועיות לגבי בעייתה של אימי, היא הוכיחה בקיאות רבה לגבי מחלתה של אימי, כמו כן צוות האחיות של בית החולים החמיא לה מאד לאחר משמרת הלילה הראשונה שבה טיפלה באימי.

על כן בהמשך לא היססתי בכלל להשאירה עם אימי להמשך טפול במיוחד שאימי כבר התרגלה אליה ושאלה אותי מתי היא תגיע שוב לשהות במחיצתה ולטפל בה בתשומת לב רבה מה שאינו נעשה ע”י צוות האחיות בבית החולים מאחר והם מטפלים במספר רב של חולים בו זמנית.

יישר כוח שזכית לעובדת מסורה ואכפתית כמו בלה.

בנוסף מצאתי לנכון לפרגן גם לך אורלי על המהירות שבה נענית לשיחתי הטלפונית בשעת לילה מאוחרת וכמובן מצאת במהירה אחות (את בלה) שתוכל לטפל באימי לאורך התקופה המבוקשת, ובמיוחד היה חשוב לך מאד לעמוד מאחורי הבטחתך ולדאוג לכך שאני אקבל את השירות הטוב ביותר שלו אני מצפה.

אני חושבת שתדמית זו של חברת אור בלב תורמת רבות לתדמית החיובית של השירות שאותו אתם מציעים במיוחד בימים קשים אלה ובמובן התחרות הקשה בענף זה.

בברכה, אידה בן ציון ירושלים

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט