אחות פרטית בבית חולים

התקופה בה אחד מבני המשפחה נמצא בבית החולים איננה פשוטה. מעבר לכוחות הנפשיים שזה דורש מאיתנו והחשש לשלומו – הדבר גם גוזל מאיתנו זמן בתקופות עמוסות. אחות פרטית בבית חולים יכולה להקל עלינו את העומס ולאפשר לנו מצד אחד להיות בטוחים כי קרובינו מטופלים כהלכה ונמצאים בידיים טובות, ומצד שני לפנות לנו זמן לטפל בענייני היומיום כמו משפחה, עבודה וסידורים דחופים. על מנת לא להקפיא את חייכם וכתוצאה מכך לסבול מן ההשלכות – פנו כעת לשירותי אחות פרטית בבית חולים והורידו את העומס מכתפיכם.

אור בלב – אחות פרטית בבית חולים

בתי החולים עמוסים בחולים, כמות האחיות מועטה ונוצר מצב בו יקיריכם לא מקבלים את מלוא המענה לו הם ראויים. זוהי המציאות של בתי החולים בימינו אך אין זה אומר שיש לקבל אותה. על מנת להתמודד עם המצב הקיים תוכלו להזמין שירות השגחה פרטית בבית החולים.

אחות פרטית בבית חולים של אור בלב

מהם היתרונות של אחות לילה לבית חולים?

  • השגחה אישית וצמודה הכוללת מתן תרופות, בדיקת לחץ דם, חבישות וליווי לבדיקות רפואיות
  • זמינות מלאה 24 שעות ביממה
  • הגעה לבית החולים בהתראה קצרה
  • אפשרות להמשך טיפול בבית המטופל
  • אנו מענייקים שירותי אחות פרטים בבית חולים בכל בתי החולים בארץ
  • מאגר גדול של אחיות מוסמכות ומיומנות במגוון תחומי רפואה
  • התאמה אישית של אחות לילה לבית חולים אשר תתאים בצורה הטובה ביותר לצרכי המטופל
  • השתתפות בתשלום של קופת החולים וביטוח רפואי פרטי

מכניסים אור לחיים עם אחות פרטית בבית חולים

הפן הפסיכולוגי הינו פקטור משמעותי בתהליך ההחלמה של כל חולה. כאשר החולה מרגיש שמטפלים בו, דואגים לו ומתייחסים לכל הרצונות שלו – מצב רוחו עולה ואמונתו בתהליך ההחלמה מתגברת. כתוצאה מכך הליך ההחלמה הופך למהיר יותר ונעים יותר הן עבור החולה והן עבור משפחתו.

“אור בלב” שמו לעצמם למטרה להקל על חיי החולה ובני משפחתו. האחיות והמטפלות העובדות איתנו נבחרו בקפידה, בעלות תעודות מקצועיות ובעלות ידע וניסיון רב. תוכלו להגיע לפגישת התרשמות ולוודא כי יש כימיה טובה בין המטפל למטופל.

צרו עמנו קשר והרשו לנו להכניס לכם אור לחיים.

אחות פרטית בבית חולים תשגיח על אהוב ליבכם לאורך שעות היום. קרוב משפחה עבר לאחרונה ניתוח מורכב? אבא שלכם נמצא בהשגחה לאחר אירוע מוחי? כך או כך, רצוי להיעזר בשירותים אלו – ולהקל על המשפחה המורחבת ככל הניתן. אם גם אתם מעוניינים בשירות זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אור בלב בע"מ. חברת סיעוד זו פועלת בפריסה ארצית ומעסיקה צוות אחיות מקצועי. וזאת, תוך זמינות גבוהה לקהל לקוחותיה ומענה מידי בכל שעה לאורך היום.

אחות פרטית בבית חולים: כל הפרטים החשובים

ככל שאנו מתבגרים, כך הדאגה שלנו כלפי ההורים שלנו הולכת וגדלה. בהתאם לכך, וכאשר אחד מהם מתאשפז בבית החולים, אנו נעשה את הכול כדי שהם ירגישו בנוח. אבא שלכם יצא מניתוח וכעת הוא נמצא בהתאוששות? אימא עברה הליך רפואי ואתם חוששים שהצוות הרפואי הקיים עמוס מדי מכדי לסייע לה? אין בעיה! אחד הפתרונות המומלצים ביותר במצב זו הוא אחות פרטית שתשהה עם יקירכם.

כאמור, נדמה שהעומסים בבתי החולים רק הולכים וגוברים. בין אם מדובר במיטות פנויות, צוות רפואי ועובדים אחרים – כדי להקל על השהות של האנשים היקרים לכם מכל מומלץ לחפש אחר אחות פרטית. אם אתם מתעניינים בשירות זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברות סיעוד המעסיקות צוות אחיות מקצועי ואיכותי.

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה זו, יהיה עלייכם להסביר מהו מצבו הרפואי של המטופל, אילו תרופות הוא לוקח, באיזה בית חולים הוא מאושפז, ובאילו ימים ושעות תזדקקו לשירותי האחות הפרטית. במקביל לכך, וכדי לחסוך בהוצאות הכספיות שלכם, רצוי לברר האם אתם זכאים להחזרים מקופות החולים אליהן אתם משויכים.

להשגיח על המטופלים

רבים מאתנו מתמודדים עם אשפוז ממושך של קרוב משפחה אהוב. עובדים במשרה מלאה ומתקשים לבקר את המטופל לעיתים קרובות? גרים בכתובת רחוקה מבית החולים? בין אם מדובר בסיבה כזו או אחרת, יש ליצור קשר עם חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. אנו מתמחים בשירותי טיפול סיעודי ובהשגחה על חולים וקשישים כאחד.

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט