השגחה פרטית בבית חולים

השגחה פרטית בבית חולים הינה הפתרון האופטימאלי לאחר ניתוח או בזמן אשפוז. באופן זה זוכה המטופל להשגחה הצמודה אשר לה הוא ראוי, כאשר בני משפחתו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יקירם נמצא בידיים טובות, מקצועיות ומסורות.

לא פעם זקוקים מטופלים אשר מאושפזים בבתי חולים, לשירותי טיפול כמו גם השגחה פרטית בבית חולים למספר שעות במהלך היום וגם לשעות הלילה, ולעיתים גם להשגחה מלאה של 24 שעות ביממה. במקרים כאלו נעזרים מטופלים רבים ובני משפחותיהם בשירותיה של אחות פרטית בבית חולים, אשר עבר הסמכה ומביאה עימה ידע מקצועי וניסיון רפואי, מיומנות עשירה במתן זריקות, בקיאות במכשירים הרפואיים אשר פועלים בחדר האשפוז, טיפול למניעת פצעי לחץ, עיסויים, חבישות ועוד.

מלבד אחיות מוסמכות ניתן תמיד גם להיעזר בשירות המסור של מטפלות סיעודיות אשר מיומנות אף הן במתן שירותי השגחה פרטית בבית חולים.

השגחה בבית חולים ע"י מטפלת פרטית

תפקידה של המטפלת המקצועית להשגיח על המטופל ולסייע לו בעת החלמתו, לוודא כי המכשירים פועלים כסדרם, ובין היתר גם במקרה של חולה מונשם. בעת הצורך תיידע המטפלת המיומנת את הצוות הרפואי בבית החולים על כל שינוי במצבו של החולה. בנוסף היא מסייעת למטופלים בכל המשימות הבסיסיות כמו ליווי לשירותים, אכילה, רחיצה והלבשה, מבלי שיזדקקו להמתין לבואם של אנשי הצוות בבית החולים אשר פעמים רבות כורעים תחת הנטל.

שירותי השגחה בבית חולים אינם עניין של מה בכך. הם דורשים ידע עשיר ומקצועיות רבה, לצד מיומנות גבוהה, וכך גם את היכולת החיונית ליצור קשר ידידותי ונעים עם המטופל. חשוב לדעת כי מבוטחים בחלק מקופות החולים נהנים מזכאות להחזר עבור הוצאות השגחה פרטית בבית חולים והטיפול של אנשי המקצוע הנחוצים להם.

חברת אור בלב מעסיקה צוות מובחר של אחיות פרטיות מוסמכות, ומטפלות סיעודיות ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף אודות התנאים לזכאות וההסדרים עם קופות החולים, ולמידע אודות השירותים המקצועיים הניתנים באיזור מגוריכם, צלצלו אלינו עכשיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

השגחה פרטית בבית חולים עם חברת אור בלב

השגחה פרטית בבית חולים תעניק את התמיכה הראויה למטופל. קרוב משפחה עבר לאחרונה ניתוח? האם הוא זקוק להשגחה בעת ההתאוששות שלו בבית החולים? מי מאתנו לא שמע על הצפיפות והעומסים הקיימים במערכת הבריאות הציבורית. כדי להקל על עומסים אלו כך שלא יבואו על חשבון אהוב ליבכם, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. אנו מעניקים שירותי סיעוד מתקדמים, מקצועיים ומיידים בפריסה ארצית תוך זמינות גבוהה.

השגחה פרטית בבית חולים: לדעת לבקש עזרה

לדעת לבקש עזרה היא איננה משימה פשוטה: בין אם מדובר בהאצלת סמכויות בעבודה, פנייה אל בעל מקצוע או שמא מדובר בפעולה אחרת – חשוב ללמוד כיצד לשאול שאלה ולבקש סיוע. פעולה זו מקבלת חשיבות רבה כאשר מדובר בבריאות שלנו. במילים אחרות, כדי שהבריאות שלנו תחזור להיות איתנה – עלינו לבדוק אותה ולהיות ערניים לכל שינוי.

בהתאם לכך, וכאשר אחד מקרובי משפחתנו מתאשפז בבית חולים, חשוב שנהיה עבורו הקול והעיניים לכל מקרה חריג. למה הכוונה? בין אם הוא עומד בפני הליך רפואי או שמא הוא יצא מניתוח ומתאושש ממנו, חשוב לפקח על כל על שינוי או חריגה מהנורמה במצב בו הוא נמצא. עם זאת, ובשל הקושי להשגיח עליו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, חשוב לדעת לבקש עזרה – ולפנות אל חברת סיעוד אשר תסייע לכם בכל שאלה.

מחפשים אחר גורם רפואי מוסמך אשר ישגיח על קרוב המשפחה המאושפז? אין מה לחשוש! חברות סיעוד רבות מעסיקות אחיות פרטיות סיעודיות; אחיות המחזיקות בניסיון רב בטיפול ובהשגחה על מגוון רחב של מטופלים. החל מידע רפואי מרשים, האכלת המטופל, חבישת האזור בגוף שנותח ועד שמירה על הניקיון האישי של המטופל – פעולות אלו ורבות אחרות תבצע האחות תוך הבנה וערנות רבים.

לטפל ולהשגיח על המטופל

אין בושה בבקשה לעזרה. משגיחים ימים ארוכים על קרוב משפחה המאושפז בבית חולים? כדי להקל עליכם ועל המטופל כאחד, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ. חברה זו מתמחה בשירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים כאחד. כל זאת, תוך ליווי צמוד של צוות אחיות ומטפלות ישראליות מקצועיות ואנושיות. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי עבור שירותים אלו תוכלו לקבל החזרים כספיים מקופות החולים.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat