השגחה פרטית בבית חולים

השגחה פרטית בבית חולים הינה הפתרון האופטימאלי לאחר ניתוח או בזמן אשפוז. באופן זה זוכה המטופל להשגחה הצמודה אשר לה הוא ראוי, כאשר בני משפחתו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יקירם נמצא בידיים טובות, מקצועיות ומסורות.

לא פעם זקוקים מטופלים אשר מאושפזים בבתי חולים, לשירותי טיפול כמו גם השגחה פרטית בבית חולים למספר שעות במהלך היום וגם לשעות הלילה, ולעיתים גם להשגחה מלאה של 24 שעות ביממה. במקרים כאלו נעזרים מטופלים רבים ובני משפחותיהם בשירותיה של אחות פרטית בבית חולים, אשר עבר הסמכה ומביאה עימה ידע מקצועי וניסיון רפואי, מיומנות עשירה במתן זריקות, בקיאות במכשירים הרפואיים אשר פועלים בחדר האשפוז, טיפול למניעת פצעי לחץ, עיסויים, חבישות ועוד.

מלבד אחיות מוסמכות ניתן תמיד גם להיעזר בשירות המסור של מטפלות סיעודיות אשר מיומנות אף הן במתן שירותי השגחה פרטית בבית חולים.

השגחה בבית חולים ע"י מטפלת פרטית

תפקידה של המטפלת המקצועית להשגיח על המטופל ולסייע לו בעת החלמתו, לוודא כי המכשירים פועלים כסדרם, ובין היתר גם במקרה של חולה מונשם. בעת הצורך תיידע המטפלת המיומנת את הצוות הרפואי בבית החולים על כל שינוי במצבו של החולה. בנוסף היא מסייעת למטופלים בכל המשימות הבסיסיות כמו ליווי לשירותים, אכילה, רחיצה והלבשה, מבלי שיזדקקו להמתין לבואם של אנשי הצוות בבית החולים אשר פעמים רבות כורעים תחת הנטל.

שירותי השגחה בבית חולים אינם עניין של מה בכך. הם דורשים ידע עשיר ומקצועיות רבה, לצד מיומנות גבוהה, וכך גם את היכולת החיונית ליצור קשר ידידותי ונעים עם המטופל. חשוב לדעת כי מבוטחים בחלק מקופות החולים נהנים מזכאות להחזר עבור הוצאות השגחה פרטית בבית חולים והטיפול של אנשי המקצוע הנחוצים להם.

חברת אור בלב מעסיקה צוות מובחר של אחיות פרטיות מוסמכות, ומטפלות סיעודיות ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף אודות התנאים לזכאות וההסדרים עם קופות החולים, ולמידע אודות השירותים המקצועיים הניתנים באיזור מגוריכם, צלצלו אלינו עכשיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

השגחה פרטית בבית חולים

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט