אחות פרטית לאחר ניתוח

חברת אור בלב סיעוד מעניקה שירותי אחיות פרטיות לאחר ניתוח. חולה הצפוי לעבור ניתוח, במקרים רבים מרגיש כי הוא “צועד אל הלא נודע”. לאחר ניתוח ויותר חשוב- לפני הניתוח, ישנם חששות רבים – חששות של הרדמה כללית, חששות של “טעויות רופאים” וכמובן – חששות של תמיכה לאחר הניתוח.

אחיות פרטיות לאחר ניתוח – ראש שקט לאחר הניתוח

חברת אור בלב סיעוד תדאג לכם לשירותי אחיות פרטיות לאחר ניתוח. אחות פרטית המעניקה תמיכה לאחר הניתוח, מחזיקה בשני יתרונות חשובים ביותר:

האחות הפרטית הינה אשת מקצוע, בעלת כל התעודות והניסיון. שנית, אחות פרטית לאחר ניתוח הינה גם…פרטית לחלוטין! בניגוד לאחיות המחלקה הכורעות תחת העומס של טיפול בכל החולים

העובדה הזו – עובדת היות אחיות פרטיות לאחר ניתוח גם מקצועיות וגם פרטיות מהווה יתרון עצום!

אחות פרטית לאחר ניתוח שוהה ליד מיטת החולה, תסייע לחולה לקראת החלמתו, האחות הפרטית תזהה מצבים ותזעיק צוות רפואי בכל שינוי ובכל מצב הדורש זאת, ובאופן מיידי

החזרים מקופות חולים עבור אחיות פרטיות לאחר ניתוח

כידוע, המחלקות בישראל עמוסות מאוד כאשר רוב הצוות הרפואי לא מספיק לעבוד ולטפל בכל הנושאים ובכל המטופלים. קופות החולים השונות זיהו את הבעייתיות של אשפוז במחלקות והפנימיות השונות של בתי החולים, ובצעד חשוב (ומתחשב):

כל קופות החולים מחזירות לכם כסף עבור הוצאות הכרוכות בשכירת שירותי אחיות פרטיות / אחיות פרטיות לאחר ניתוח. לטבלת החזרים מקופות החולים

ההחזרים של קופות החולים השונות עבור שירותי אחיות פרטיות לאחר ניתוח- יכולות להיות גבוהות מאוד, ואף ל- 85 אחוזים (!) מסך ההוצאות עבור שירותי האחות הפרטית. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום:

מוקד ארצי הפועל 24 שעות: 1-800-20-20-09

האחיות הפרטיות של אור בלב

אין כל ספק כי טיפול סיעודי ומתן שירותי אחות פרטית בבית חולים לאחר ניתוח – הוא מקצוע קשה ודורש מיומנויות רבות. הלימודים לקראת תואר אחות מוסמכת הם לימודים אקדמאים לכל דבר ועניין והבוגרות צוברות ניסיון מעשי רב בבתי חולים. את שירותי ההשגחה של אחיות פרטיות חשוב לקבל מחברת סיעוד ותיקה ומנוסה, ורצוי גם לדרוש המלצות על האחות או האח המגיעים לטפל בחולה.

האחיות העובדות עם אור בלב סיעוד, כולן בעלות ההסמכות, התעודות, הידע והניסיון הנדרש על מנת לטפל במצבים שכאלו. ניתן לבצע התאמה אישית של האחות אל מול המטופל

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שעה

אנו בחברת אור בלב סיעוד, זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

שירות אחות פרטית לאחר ניתוח

תפקידה של אחות פרטית לאחר ניתוח הוא להשגיח על המטופל ולוודא כי הוא מקבל את הסיוע הרפואי האיכותי ביותר. עברת לאחרונה טיפול קוסמטי? נפגעתם בתאונת דרכים ועברתם ניתוח עקב כך? את נמצאת בהשגחה לאחר לידתך? כך או כך, כדי להעניק לך את הטיפול המסור ביותר רצוי לפנות אל אור בלב בע"מ. חברת סיעוד זו חורטת על דגלה להעניק לקהל לקוחותיה את הייעוץ והליווי האיכותיים ביותר. וזאת, על ידי העסקת צוות אחיות ישראליות סיעודיות מנוסות לצורך השגחה על חולים וקשישים. בנוסף לכך, אנו מעניקים מענה מידי לקהל לקוחותינו בכל שעה ובפריסה ארצית.

אחות פרטית לאחר ניתוח: סיוע חשוב ביותר

רבים מאתנו משתדלים לשמור על שגרת חיים בריאה; שגרת חיים המבוססת על תזונה מאוזנת וספורט. עם זאת, ישנם מקרים בלתי צפויים השולחים אותנו או את קרובי המשפחה שלנו לבית החולים. בין אם מדובר בתאונת דרכים, לידה מורכבת, תינוק אשר בריאותו אינה יציבה או שמא מדובר במצב אחר – מטופלים אלו ואחרים ישלחו לניתוח מציל חיים.

במקביל לכך, הסביבה הקרובה של המטופל תדאג ללוות את המנותח עד יציאתו מחדר הניתוח בשעה טובה. חשוב לציין כי יציאה מהניתוח והמעבר לחדר ההתאוששות איננו מבטיח דבר ובריאותו של המטופל עדיין בסכנה. במצבים מורכבים אלו, בני המשפחה יקיפו את אהוב ליבם, ידאגו וישמרו עליו בתורות 24 שעות ביממה.

בתקופה מורכבת זו, חשוב לחשוב גם על עצמכם ועל הבריאות שלכם – הרי כך תוכלו להשגיח על המטופל ולוודא כי הוא אכן מקבל את הטיפול המתאים לאחר הניתוח שעבר. לכן, חשוב להעסיק את שירותיה של אחות פרטית. כך, בשעות ובימים הראשונים לאחר תום הניתוח תוכלו להיות רגועים כי אהוב ליבכם מקבל את ההשגחה הראויה ביותר.

טיפול מסור ואישי

כאשר קרוב משפחה מתאשפז בבית החולים לצורך ניתוח, יש לעטוף אותו באהבה ודאגה. במקביל לכך, וכדי להקל מעט על חייכם, מומלץ ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ. חברה זו הוקמה על ידי אורלי גלר מתוך הכרה בצורך לסייע לחולה – תוך טיפול מסור ויחסי אנוש מעולים. מעבר לכך, נציין כי תוכלו לקבל החזרים כספיים מקופות החולים.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat