מטפלות לקשישים

מטפלות לקשישים של אור בלב בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי. מטפלת לקשישים ישראלית מוסמכת של החברה מעניקה טיפול מסור בהתנהלות היומיומית לקשיש.

"כאשר בן משפחה או יקיר לבכם זקוק לטיפול מסור לאחר ניתוח או בעת התמודדות אתם בוודאי רוצים מטפלת עליה ניתן לסמוך, מטפלת מקצועית ומנוסה ואם אפשר ישראלית אשר מבינה את השפה ומגיעה עם הידע הרפואי המתאים.

מחפשת מטפלת לקשישים? אור בלב מספק שירותי מטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי."

מטפלת לקשישים ישראלית

אור בלב טיפול סיעודי מציע את הצוות הגדול והמגוון ביותר של מטפלות סיעודיות, אחיות פרטיות ומטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה. צוות המטפלות שלנו עוזר בהתנהלות היומיומית בבית הקשיש, עוזרת ברחצה, עוזרת בהכנת אוכל, עוזרת בעבודות בית כלליות, מטיילת עם הקשיש ועוזרת בהתניידות, עוזרת ומשגיחה בעת מתן תרופות. גם בבית החולים הקשיש יהנה מהשגחה מלאה וטיולים בעזרת המטפלת בהתאם להוראות הרפואיות.

מטפלות מוסמכות לקשישים

המטפלות אשר מהוות את הצוות של אור בלב הן מטפלות מוסמכות להן ידע וניסיון עשיר במתן שירותי טיפול לקשישים כולל ידע רפואי בסיסי אשר מאפשר השגחה רפואית והתראה בפני הצוות הרפואי המטפל בעת שינוי מצב. בכדי לקבל תעודת מטפלת מוסמכת יש לעבור קורס ייעודי בו לומדים איך למדוד לחץ, אין לזהות תסמינים רפואיים. מדובר על קורס מקיף ותכליתי בן 3 שנים.

כל המטפלות באור בלב הן מטפלות ישראליות מוסמכות ומנוסות!

שירותי ההשגחה של אור בלב כוללים:

  • זמינות מלאה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
  • אפשרות להזמין מטפלת תוך זמן קצר
  • הצוות המיומן, המנוסה והמגוון בישראל
  • מטפלות / מטפלים דוברי שפות
  • שירות בבית הקשיש או בבית החולים
  • מרכז שירות לקוחות 24/7 לשירותכם

רוצים לדעת עוד? להתייעץ עם מומחה?

צלצלו היום אל אור בלב טיפול סיעודי ונשמח לספק לכם מידע נוסף על שירותי מטפלות לקשישים. מרכז שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית מלאה עם מרכזי שירות פעילים בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

מטפלות לקשישים מוסמכות וישראליות - אור בלב

מטפלות לקשישים 24 שעות

מחפשים מטפלות לקשישים? בין אם מדובר בקרוב משפחה מדרגה ראשונה או שנייה, כדי הוא יוכל להתנהל כראוי בביתו, יש לפניות אל חברות סיעוד אמינות. חברות אלו יפנו אליכם מטפלות אשר עברו את ההכשרה הרלוונטית ומחזיקות בכישורים הדרושים לצורך טיפול וליווי של הקשישים. כדי שקרובי משפחתכם יזכו לעזרה לה הם זקוקים, מומלץ לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. חברה זו הוקמה על ידי אורלי גלר מתוך רצון אמיתי לסייע לקשישים ולחולים לקבל את הסיוע המקיף ביותר. וזאת, תוך יחס מידי, אישי ומכבד ובפריסה ארצית.

מטפלות לקשישים פרטי: יתרונות רבים

מחפשים מטפלת עבור ההורים שלכם? חשיבותן של מטפלת לקשישים היא עצומה. נעבור כעת על היתרונות הרבים בהעסקה של מטפלות אלו:

  • להפיג את הבדידות – קשישים רבים נאלצים להתמודד עם מספר בעיות במקביל. כלומר, ולצד בעיות הבריאות וירידה בתפקוד היום-יומי שלהם, הם מתמודדים עם בדידות רבה. בין אם מדובר בגירושים או שמא הם התאלמנו לא מזמן, קשישים רבים חיים לבד וללא כל בן משפחה לצדם. בשל כך, חשיבותה של המטפלת הוא כה משמעותי. לצד הסיוע במגוון המשימות, היא תשוחח עם המטופל ותיצור איתו קשרי חברות נעימים.
  • הכשרה וכישורים שונים – מטפלות אלו לרוב עוברות הכשרה המקנה להן כישורים שונים. בזכות כישורים אלו, המטפלות יוכלו להסיע את המטופל לתור אצל הרופא, לבשל עבורו ולהאכיל אותו, להלביש ולרחוץ אותו לצד שירותים חשובים אחרים. כך, הקשיש יוכל לשמור על אורח חייו הרגיל – תוך ליווי מקצועי של עובדת אמינה, נעימה ומקצועית.

בבואכם לפנות אל חברת הסיעוד שתפנה אתכם אל המטפלת, חשוב לבקש להיפגש עם עובדת זו בטרם תתחייבו לשיתוף הפעולה. לאורך מפגש זה, תוכלו לראות האם ישנה התאמה בין כל הצדדים המעורבים.

להתאים את המטפלת למטופל

כאשר הבריאות של אחד ההורים נחלשת, מדובר במצב לא פשוט כלל וכלל. לעיתים קרובות, התדרדרות זו באה לידי ביטוי באובדן העצמאות. עם זאת, כדי להעלות אותה חזרה רצוי לפנות אל חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. צוות החברה ישוחח אתכם על סוג השירות לו אתם זקוקים ויתאים ללקוח את המטפלת המתאימה ביותר עבורו. בין אם מדובר בליווי לתורים בקופת החולים, ניקיון הבית או שמא מדובר בחברה – תחושת הביטחון העצמי של המטופל תרקיע שחקים. בנוסף, על שירותים אלו תוכלו לקבל החזרים כספיים מקופות החולים.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat