מטפלות לקשישים

מטפלות לקשישים של אור בלב בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי. מטפלת לקשישים ישראלית מוסמכת של החברה מעניקה טיפול מסור בהתנהלות היומיומית לקשיש.

"כאשר בן משפחה או יקיר לבכם זקוק לטיפול מסור לאחר ניתוח או בעת התמודדות אתם בוודאי רוצים מטפלת עליה ניתן לסמוך, מטפלת מקצועית ומנוסה ואם אפשר ישראלית אשר מבינה את השפה ומגיעה עם הידע הרפואי המתאים.

מחפשת מטפלת לקשישים? אור בלב מספק שירותי מטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי."

מטפלת לקשישים ישראלית

אור בלב טיפול סיעודי מציע את הצוות הגדול והמגוון ביותר של מטפלות סיעודיות, אחיות פרטיות ומטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה. צוות המטפלות שלנו עוזר בהתנהלות היומיומית בבית הקשיש, עוזרת ברחצה, עוזרת בהכנת אוכל, עוזרת בעבודות בית כלליות, מטיילת עם הקשיש ועוזרת בהתניידות, עוזרת ומשגיחה בעת מתן תרופות. גם בבית החולים הקשיש יהנה מהשגחה מלאה וטיולים בעזרת המטפלת בהתאם להוראות הרפואיות.

מטפלות מוסמכות לקשישים

המטפלות אשר מהוות את הצוות של אור בלב הן מטפלות מוסמכות להן ידע וניסיון עשיר במתן שירותי טיפול לקשישים כולל ידע רפואי בסיסי אשר מאפשר השגחה רפואית והתראה בפני הצוות הרפואי המטפל בעת שינוי מצב. בכדי לקבל תעודת מטפלת מוסמכת יש לעבור קורס ייעודי בו לומדים איך למדוד לחץ, אין לזהות תסמינים רפואיים. מדובר על קורס מקיף ותכליתי בן 3 שנים.

כל המטפלות באור בלב הן מטפלות ישראליות מוסמכות ומנוסות!

שירותי ההשגחה של אור בלב כוללים:

 • זמינות מלאה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
 • אפשרות להזמין מטפלת תוך זמן קצר
 • הצוות המיומן, המנוסה והמגוון בישראל
 • מטפלות / מטפלים דוברי שפות
 • שירות בבית הקשיש או בבית החולים
 • מרכז שירות לקוחות 24/7 לשירותכם

רוצים לדעת עוד? להתייעץ עם מומחה?

צלצלו היום אל אור בלב טיפול סיעודי ונשמח לספק לכם מידע נוסף על שירותי מטפלות לקשישים. מרכז שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית מלאה עם מרכזי שירות פעילים בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

מטפלות לקשישים מוסמכות וישראליות - אור בלב

מטפלות לקשישים 24 שעות

מחפשים מטפלות לקשישים? בין אם מדובר בקרוב משפחה מדרגה ראשונה או שנייה, כדי הוא יוכל להתנהל כראוי בביתו, יש לפניות אל חברות סיעוד אמינות. חברות אלו יפנו אליכם מטפלות אשר עברו את ההכשרה הרלוונטית ומחזיקות בכישורים הדרושים לצורך טיפול וליווי של הקשישים. כדי שקרובי משפחתכם יזכו לעזרה לה הם זקוקים, מומלץ לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. חברה זו הוקמה על ידי אורלי גלר מתוך רצון אמיתי לסייע לקשישים ולחולים לקבל את הסיוע המקיף ביותר. וזאת, תוך יחס מידי, אישי ומכבד ובפריסה ארצית.

מטפלות לקשישים פרטי: יתרונות רבים

מחפשים מטפלת עבור ההורים שלכם? חשיבותן של מטפלת לקשישים היא עצומה. נעבור כעת על היתרונות הרבים בהעסקה של מטפלות אלו:

 • להפיג את הבדידות – קשישים רבים נאלצים להתמודד עם מספר בעיות במקביל. כלומר, ולצד בעיות הבריאות וירידה בתפקוד היום-יומי שלהם, הם מתמודדים עם בדידות רבה. בין אם מדובר בגירושים או שמא הם התאלמנו לא מזמן, קשישים רבים חיים לבד וללא כל בן משפחה לצדם. בשל כך, חשיבותה של המטפלת הוא כה משמעותי. לצד הסיוע במגוון המשימות, היא תשוחח עם המטופל ותיצור איתו קשרי חברות נעימים.
 • הכשרה וכישורים שונים – מטפלות אלו לרוב עוברות הכשרה המקנה להן כישורים שונים. בזכות כישורים אלו, המטפלות יוכלו להסיע את המטופל לתור אצל הרופא, לבשל עבורו ולהאכיל אותו, להלביש ולרחוץ אותו לצד שירותים חשובים אחרים. כך, הקשיש יוכל לשמור על אורח חייו הרגיל – תוך ליווי מקצועי של עובדת אמינה, נעימה ומקצועית.

בבואכם לפנות אל חברת הסיעוד שתפנה אתכם אל המטפלת, חשוב לבקש להיפגש עם עובדת זו בטרם תתחייבו לשיתוף הפעולה. לאורך מפגש זה, תוכלו לראות האם ישנה התאמה בין כל הצדדים המעורבים.

להתאים את המטפלת למטופל

כאשר הבריאות של אחד ההורים נחלשת, מדובר במצב לא פשוט כלל וכלל. לעיתים קרובות, התדרדרות זו באה לידי ביטוי באובדן העצמאות. עם זאת, כדי להעלות אותה חזרה רצוי לפנות אל חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. צוות החברה ישוחח אתכם על סוג השירות לו אתם זקוקים ויתאים ללקוח את המטפלת המתאימה ביותר עבורו. בין אם מדובר בליווי לתורים בקופת החולים, ניקיון הבית או שמא מדובר בחברה – תחושת הביטחון העצמי של המטופל תרקיע שחקים. בנוסף, על שירותים אלו תוכלו לקבל החזרים כספיים מקופות החולים.

שתף אותנו עם:

מידע נוסף בנושא

מטפלים לקשישים

מטפלים לקשישים הפכו זה מכבר לבעלי תפקידים חיוניים וחשובים בישראל. החיים הצפופים של רוב תושבי הארץ אינם מאפשרים להם לפנות מזמנם כדי לטפל בהוריהם המתבגרים, כל שכן כשהם הופכים לקשישים סיעודיים. אך לפעמים, גם כשאין ברירה אחרת, קשה להפקיד בן משפחה אהוב ויקר בידיים זרות. איך בכל זאת בוחרים את המטפלת המתאימה? חברת אור בלב מציעה מניסיונה הרב ומגישה לכם 6 טיפים לבחירה נכונה.

מטפלים לקשישים – איך בוחרים את המטפלת הנכונה?

אם ההורים הגיעו לשלב שבו הם זקוקים לטיפול והשגחה צמודים, הרי שאתם ודאי מחפשים עבורם מטפל, או מטפלת, שידאגו לשלומם ובריאותם.

מטפלים בקשישים, מעניקים טיפול לקשישים סיעודיים הזקוקים להשגחה מלאה – בבית החולים או בבית, לפרקי זמן קצרים או ממושכים. יכולות התפקוד הבסיסיות מתחילות להידרדר והקשיש זקוק לסיוע גם בפעולות יומיומיות, כמו אכילה, ניקיון אישי, רחצה ועשיית צרכים.

כדי לבחור מטפל או מטפלת מתאימים ואיכותיים, שימו לב לכמה פרמטרים חשובים:

 1. המלצות – אם התמזל מזלכם, תוכלו לשכור מטפלים מנוסים עם המלצות אמינות.
 2. גם למטפלים עם המלצות רצוי להגדיר תקופת ניסיון, שבה תוכלו לבחון את ההתאמה מכל ההיבטים.
 3. שפה משותפת – חשוב שהמטפל או המטפלת יצליחו ליצור קשר טוב ונעים עם המטופל.
 4. מקצועיות – רמת ההסמכה והיכולות של המטפלים צריכות להיות מותאמות היטב למצב הרפואי של המטופל. לא כל מטפל יכול לתת זריקות, לחבר אינפוזיות ולהשגיח על מטופל שמחובר למכונת הנשמה למשל.
 5. התאמה ונכונות לטפל בצרכים נוספים של המטופל – במידת הצורך שהמטפל או המטפלת יעזרו גם בבישול, ניקיון, קניות וכו' – כדאי שתבדקו מראש שאתם אכן מקבלים מישהו שמוכן גם למטלות האלה.
 6. גם לאחר שבחרתם – הישארו תתמיד עם יד על הדופק, כדי לוודא שהכול מתנהל תמיד כשורה.

לסיכום

חברת אור בלב מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומגוון של מטפלים ומטפלות, אחים ואחיות המעניקים ליווי וטיפול לקשישים. נשמח לספק לכם שירות ליווי וטיפול הכולל האכלה, החלפת חיתולים, בישול, ניקיון ועוד – לפי הצורך. אנחנו כאן לרשותכם 24 שעות ביממה.

חברות מטפלות לקשישים

על פי רוב, תהליך ההזדקנות אינו מתרחש בן לילה. תחילתו של התהליך היא בדרך כלל כשמופיעים קשיים בביצוע פעולות יומיומיות מסוימות, כאשר בשלבים הראשונים, הקשיים הם קטנים וניתן להתגבר עליהם בקלות. ככל שחולף הזמן – הקשיים מתרבים ומתגברים, על כל המשתמע מכך. בשלב זה, מומלץ לפנות אל חברות מטפלות לקשישים. חברת אור בלב עוסקת במתן שירותים מגוונים לקשישים הזקוקים לסיעוד.

חברות מטפלות לקשישים – איזה סיוע נותנות המטפלות?

אופן כללי, מטפלות לקשישים מסייעות להם בביצוע מטלות יומיומיות  אשר הם כבר אינם מסוגלים לבצע בכוחות עצמם. למשל:

 • היגיינה אישית – סיוע ברחצה והלבשה.
 • טיפול בבית – קניות, ניקיון, בישול, כביסה וכו'.
 • השגחה – המטפל או המטפלת, נשארים עם הקשיש לכל אורך היום והלילה, שומרים על ביטחונו האישי ועל שלומו, ומוודאים שלא יאונה לו רע.
 • קבלת טיפולים רפואיים להם הוא זקוק – המטפלת מוודאת שנטילת תרופות, תרגילי פיזיותרפיה וכיוב' מתבצעים ומתקיימים כסדרם.
 • ליווי הכולל טיולים בחוץ, הגעה לביקור בקופת החולים, קניות וסידורים.

יחד עם כל המטלות המעשיות האלה, מטפלות בקשישים נדרשות לגלות גם רגישות כלפי המצב הפגיע של הקשיש והבנה כלפי המשפחה המודאגת, לארח לו לחברה ולהוות עבורו מקור לחברה ולתחושת ביטחון.

תהליך קבלת מטפלות לקשישים

חוק הסיעוד מאפשר למשפחות לדאוג ליקיריהם ולקבל סיוע סיעודי מהמדינה. כדי לקבל את הזכאות, יש לעקוב אחר ההליך הנדרש ולהגיש את הטפסים מבעוד מועד, כי מדובר בתהליך ארוך.

טיפול בקשישים יכול להתבצע על ידי מטפלות סיעודיות מוסמכות, או על ידי אחיות מוסמכות – בהתאם למצב שבו נתון הקשיש ולכישורים וההסמכה הדרושה, כדי לטפל בו כראוי.

חברת אור בלב מעסיקה צוות מוסמך ומיומן של מטפלות לקשישים, מתוכן אנו מקפידים להתאים את המטפלת המתאימה ביותר למצבו של הקשיש וזו שתוכל לקיים אתו שפה משותפת וקשר טוב. נשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו ולהעניק גם לכם סיוע ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עוד היום!

מטפלת בקשישים

מחפשים אחר מטפלת בקשישים? הזקנה אינה דבר פשוט. לפתע כבר אי אפשר לבצע פעולות פשוטות ויומיומיות כמו רחצה, אכילה ובישול, ניקיון הבית, קניות ועוד. אחד הפתרונות האפשריים הוא מעבר למוסד סיעודי או לבית אבות. עם זאת, מחקרים מראים שמעבר למקום מגורים זר וחדש עשוי להיות טראומטי וקשה – במיוחד עבור קשישים. במרבית המקרים, מומלץ שיישארו בבית עם טיפול צמוד, מכבד ומכיל. חברת אור בלב מעסיקה מטפלים לקשישים, שעוברים את כל ההסמכות וההכשרות הנדרשות.

 

מטפלת בקשישים – מה התפקידים שלה?

נוכחותה של מטפלת לקשישים מעלה באופן משמעותי את איכות החיים של הקשיש, אך מהו תפקידה:

 • עזרה והשגחה בנטילת תרופות.
 • עזרה בניהול משק הבית – ניקיון, קניות וכו'.
 • ליווי אישי – לטיולים בחוץ, לבית החולים, או קופת חולים, לקניות ועוד.
 • רחצה, עשיית צרכים והלבשה.
 • הפגת הבדידות – נוכחות של מטפלת בקשישים, היא גם נוכחות של אדם קרוב, המעוררת תחושת ביטחון ומספקת קרבה וידידות.

מה חשוב לדעת על המטפלת לקשישים?

נוכחותו של אדם חדש בתוך הבית והחיים האישיים היא לא קלה. לכן, חשוב שהמטפלת שתבחרו תגיע מתוך חברה מבוססת ומוכרת. בנוסף, בדקו שיש לה המלצות, שהיא מוסמכת לסוג הליווי שהקשיש זקוק לו ושיש לה שפה משותפת וחיבור אישי טוב עם המטופל. שכן היא צפויה לבלות עימו זמן רב.

מעבר לכך, מומלץ לבקש ראיון אישי עם המטפלת לפני כניסתה לעבודה – ואפשר אף לקבוע מראש תקופת ניסיון, שבסופה תתקבל החלטה: אם להמשיך איתה לאורך זמן.

חברת אור בלב מעסיקה מטפלות ואחיות ומספקת שירות בסטנדרטים גבוהים: זמינות של 24/7, אפשרות להזמין מטפלת גם בהתראה קצרה, צוות מיומן ומנוסה, מטפלות דוברות שפות, אפשרות לקבלת השירות בבית, או בבית החולים, מרכז שירות לקוחות – בכל שעות היממה.

צלצלו בהקדם אל אור בלב. צוות העובדים של החברה ישמח לספק לכם מידע נוסף על שירותי מטפלות לקשישים. מרכז שירות הלקוחות שלנו פועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. אנחנו עובדים בפריסה ארצית מלאה עם מרכזי שירות פעילים בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat