מטפלות לקשישים

מטפלות לקשישים של אור בלב בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי. מטפלת לקשישים ישראלית מוסמכת של החברה מעניקה טיפול מסור בהתנהלות היומיומית לקשיש.

"כאשר בן משפחה או יקיר לבכם זקוק לטיפול מסור לאחר ניתוח או בעת התמודדות אתם בוודאי רוצים מטפלת עליה ניתן לסמוך, מטפלת מקצועית ומנוסה ואם אפשר ישראלית אשר מבינה את השפה ומגיעה עם הידע הרפואי המתאים.

מחפשת מטפלת לקשישים? אור בלב מספק שירותי מטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה עם צוות מנוסה אשר נבחר בקפידה כדי להעניק שירות אנושי ומקצועי."

מטפלת לקשישים ישראלית

אור בלב טיפול סיעודי מציע את הצוות הגדול והמגוון ביותר של מטפלות סיעודיות, אחיות פרטיות ומטפלות לקשישים בפריסה ארצית מלאה. צוות המטפלות שלנו עוזר בהתנהלות היומיומית בבית הקשיש, עוזרת ברחצה, עוזרת בהכנת אוכל, עוזרת בעבודות בית כלליות, מטיילת עם הקשיש ועוזרת בהתניידות, עוזרת ומשגיחה בעת מתן תרופות. גם בבית החולים הקשיש יהנה מהשגחה מלאה וטיולים בעזרת המטפלת בהתאם להוראות הרפואיות.

מטפלות מוסמכות לקשישים

המטפלות אשר מהוות את הצוות של אור בלב הן מטפלות מוסמכות להן ידע וניסיון עשיר במתן שירותי טיפול לקשישים כולל ידע רפואי בסיסי אשר מאפשר השגחה רפואית והתראה בפני הצוות הרפואי המטפל בעת שינוי מצב. בכדי לקבל תעודת מטפלת מוסמכת יש לעבור קורס ייעודי בו לומדים איך למדוד לחץ, אין לזהות תסמינים רפואיים. מדובר על קורס מקיף ותכליתי בן 3 שנים.

כל המטפלות באור בלב הן מטפלות ישראליות מוסמכות ומנוסות!

שירותי ההשגחה של אור בלב כוללים:

  • זמינות מלאה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
  • אפשרות להזמין מטפלת תוך זמן קצר
  • הצוות המיומן, המנוסה והמגוון בישראל
  • מטפלות / מטפלים דוברי שפות
  • שירות בבית הקשיש או בבית החולים
  • מרכז שירות לקוחות 24/7 לשירותכם

רוצים לדעת עוד? להתייעץ עם מומחה?

צלצלו היום אל אור בלב טיפול סיעודי ונשמח לספק לכם מידע נוסף על שירותי מטפלות לקשישים. מרכז שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית מלאה עם מרכזי שירות פעילים בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.

מטפלות לקשישים מוסמכות וישראליות - אור בלב

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט