מטפלת סיעודית

לאורך שנים ארוכות, המילה “מטפלת” הייתה כמעט למילה נרדפת ל”פיליפינית”. נכון שזה נשמע מאוד מכליל ואף גזעני, אך כזה היה המצב. כולנו התרגלנו לראות אדם מבוגר המלווה באישה או גבר בעלי עיניים מלוכסנות. אך לאחרונה התופעה הזאת החלה לדעוך מעט, משום שיותר ויותר משפחתו מעדיפות להעסיק מטפלות סיעודיות ישראליות, גם אם לפעמים מדובר בהוצאה גבוהה יותר.

מטפלות סיעודיות ישראליות זה יתרון

למרות שהיתרונות הרבים של העסקת מטפלים מחו”ל (זול, אפשרות שמישהו יגור עם האדם כל הזמן) – החסרונות הרבים היוו לעתים בעיה רצינית. יותר מהכול, מחסום השפה והעובדה שלא תמיד היה מדובר באדם המיומן לביצוע העבודה, מה שלעתים גרם לכך שהתהליכים לא רק שלא בוצעו בצורה נכונה, אלא גם היו מקרים לא מעטים של יחס בלתי הולם. כמו כן, לאור הקשיים שהוסיפו מוסדות ביורוקרטיים שונים בגין אישור עבודה וכו’ – אנשים רבים מצאו שאין זה משתלם כבר.

אור בלב – מטפלות סיעודיות ישראליות

כאשר מדובר באדם מבוגר, חשוב מאוד שהאדם שנמצא איתו הרבה זמן ידבר באותה השפה ויחלוק את אותם הפרטים והערכים. זה יאפשר לאדם להיות ערני יותר, לשמור על צלילות ולהיות פשוט יותר רגוע ומאושר. נוכחות של מטפל 24 שעות ביממה לרוב אינו הכרחי, בעיקר כאשר יש משפחה נוספת שמגיעה לבקר לעתים קרובות. כמו כן, המטפלות שמכירות את מערכת הבריאות הישראלית יכולות לתת מענה הרבה יותר והרבה יותר מלא לכל הצרכים השונים של האדם המטופל, מה שעשוי להיות אפילו מציל חיים ברגעים קריטיים.

חברת “אור בלב” מספקת שירותי התאמה והשמה של מטפלות סיעודיות ברמה הגבוהה ביותר, כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים שהאדם הקרוב והחשוב לכם נמצא בידיים טובות של אנשים שדוברים את אותה השפה ומתקשרים עם החולה  ושניתן לסמוך עליהם במאה אחוז.

מטפלות סיעודיות ישראליות

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט