מטפלת סיעודית

לאורך שנים ארוכות, המילה “מטפלת” הייתה כמעט למילה נרדפת ל”פיליפינית”. נכון שזה נשמע מאוד מכליל ואף גזעני, אך כזה היה המצב. כולנו התרגלנו לראות אדם מבוגר המלווה באישה או גבר בעלי עיניים מלוכסנות. אך לאחרונה התופעה הזאת החלה לדעוך מעט, משום שיותר ויותר משפחתו מעדיפות להעסיק מטפלות סיעודיות ישראליות, גם אם לפעמים מדובר בהוצאה גבוהה יותר.

מטפלות סיעודיות ישראליות זה יתרון

למרות שהיתרונות הרבים של העסקת מטפלים מחו”ל (זול, אפשרות שמישהו יגור עם האדם כל הזמן) – החסרונות הרבים היוו לעתים בעיה רצינית. יותר מהכול, מחסום השפה והעובדה שלא תמיד היה מדובר באדם המיומן לביצוע העבודה, מה שלעתים גרם לכך שהתהליכים לא רק שלא בוצעו בצורה נכונה, אלא גם היו מקרים לא מעטים של יחס בלתי הולם. כמו כן, לאור הקשיים שהוסיפו מוסדות ביורוקרטיים שונים בגין אישור עבודה וכו’ – אנשים רבים מצאו שאין זה משתלם כבר.

אור בלב – מטפלות סיעודיות ישראליות

כאשר מדובר באדם מבוגר, חשוב מאוד שהאדם שנמצא איתו הרבה זמן ידבר באותה השפה ויחלוק את אותם הפרטים והערכים. זה יאפשר לאדם להיות ערני יותר, לשמור על צלילות ולהיות פשוט יותר רגוע ומאושר. נוכחות של מטפל 24 שעות ביממה לרוב אינו הכרחי, בעיקר כאשר יש משפחה נוספת שמגיעה לבקר לעתים קרובות. כמו כן, המטפלות שמכירות את מערכת הבריאות הישראלית יכולות לתת מענה הרבה יותר והרבה יותר מלא לכל הצרכים השונים של האדם המטופל, מה שעשוי להיות אפילו מציל חיים ברגעים קריטיים.

חברת “אור בלב” מספקת שירותי התאמה והשמה של מטפלות סיעודיות ברמה הגבוהה ביותר, כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים שהאדם הקרוב והחשוב לכם נמצא בידיים טובות של אנשים שדוברים את אותה השפה ומתקשרים עם החולה  ושניתן לסמוך עליהם במאה אחוז.

מטפלת סיעודיות ישראליות של חברת אור בלב

מטפלת סיעודית ישראלית פרטית

מטפלת סיעודית ישראלית, בשונה מעובדים זרים, תוכל לתקשר עם המטופל בעברית. בנוסף, מטפלת זו מכירה את אורח החיים הישראלי. כך, הכימיה בינה לבין המטופל תיווצר במהרה. אחד ההורים שלכם הינו סיעודי? האם הוא זכאי למכסת שעות של ליווי וסיוע מטעם הביטוח הלאומי? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ, חברת סיעוד וותיקה המציעה מגוון שירותי סיעוד, טיפול והשגחה פרטית על חולים בבתי החולים. כל זאת, תוך מתן שירות מידי בכל שעה ולכל חלקי הארץ.

מטפלת סיעודית ישראלית – לאילו מטופלים היא תתאים?

כאשר מצבם הבריאותי של ההורים או הסבים שלנו אינו כפי שהיה בעבר, עלינו למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבורם; פתרונות שיסייעו להם להתמודד עם חיי היום-יום היטב. החל מתחזוקת משק הבית, בישול ארוחות, הבאת תרופות מבית המרקחת ועד הליכה לסידורים ולטיפולים אצל הרופא – כדי שהם יוכלו להתנהל היטב עם המשימות השונות, רצוי לחפש אחר מטפלת סיעודית ישראלית.

בבואכם לפנות אל חברת הסיעוד, חשוב להציג בפני העובדים שלה את השיקולים השונים שלכם. למה הכוונה? לאורך פגישת הייעוץ עם חברה זו, חשוב להסביר מהו המצב הפיזי והנפשי של המטופל. מידע זה יכלול את רשימת התרופות שהוא לוקח מדי יום, האם הוא מסוגל ללכת ולצאת מהבית או שמא הוא מסתובב עם כיסא גלגלים, האם הוא מסוגל להתרחץ, לקום או לאוכל לבד לצד מידע חשוב אחר. בנוסף, חשוב לציין האם הקשיש הסיעודי הינו דובר עברית בלבד או שמא הוא דובר שפות נוספות.

בהתאם למידע זה, חברת הסיעוד תוכל להתאים עבור המטופל את המטפלת הסיעודית המתאימה ביותר. במידה והמטופל דובר אך ורק עברית ואם הוא מרגיש בנוח בחברת ישראלים בלבד, רצוי להתעקש על מטפלת ישראלית סיעודית. כך, שיתוף הפעולה בין המטפלת למטופל יהיה נינוח ונעים.

שירותי סיעוד והשגחה על מטופלים

בחירת מטפלת סיעודית נובעת ממספר פרמטרים עיקריים, כאשר שפה ורקע תרבותי הם חלק מכך. במידה וקרוב המשפחה הסיעודי שלכם זקוק למטפלת דוברת עברית, רצוי לפנות אל החברה אור בלב בע"מ. אנו פועלים בפריסה ארצית ומתמחים בהענקת שירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט