מטפלת סיעודית ישראלית

מטפלת סיעודית ישראלית בחברת “אור בלב”

חושבים על מטפלת סיעודית ישראלית? טיפול ביקיר לבכם דורש מטפלת שניתן לסמוך עליה, מטפלת אשר דוברת את השפה שלכם ומגיעה עם הידע הרפואי הנדרש כדי להעניק לכם שלוות נפש בידיעה כי בן המשפחה / בן זוגכם נמצא עם בעל מקצוע אשר מנוסה במגוון מצבים רפואיים ויכול להתריע בפני הצוות הרפואי כאשר חל שינוי במצב הרפואי.

אור בלב היא חברה ישראלית וותיקה ומנוסה עם הצוות הרחב והמגוון ביותר בישראל של מטפלות סיעודיות ישראליות מנוסות ואחיות פרטיות מקצועיות אשר עובדות במקביל בבתי החולים וקופות חולים ברחבי ישראל. הודות לצוות גדול ומרכזי שירות ברחבי ישראל אנו ערוכים לספק לכם מטפלת סיעודית ישראלית מקצועית לכל מיקום בישראל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ובזמן התראה קצר לבית החולים או לבית המטופל.

רוצים לדעת עוד?

לקוחות רבים מבקשים מידע נוסף בנוגע לשירותי חברת אור בלב טיפול סיעודי וספציפית בנוגע לשירותיהן של מטפלות סיעודיות, מה הם כוללים, מה הם לא כוללים, איך לקבל החזר מקופת החולים שלכם ועוד. להלן רשימת שימושית של משאבים לאלו ביניכם אשר רוצים לדעת עוד. בנוסף אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר למידע נוסף והזמנות ונשמח לעמוד לשירותכם.

מטפלת סיעודית ישראלית מחיר

צוות של מטפלות סיעודיות ישראליות

אור בלב מתגאה בצוות מטפלות סיעודיות ואחיות פרטיות אשר נבחר בקפידה כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בכל שעה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אנו ערוכים לספק לכם את שירותיה של מטפלת סיעודית ישראלית ברחבי ישראל ויש לנו סניפים בערים תל אביב, ירושלים, חיפה ובדרום הארץ. ניתן להזמין את שירותיה של מטפלת סיעודית לבית החולים או לביתו של מטופל הזקוק להשגחה. לחלופין תוכלו לבקש את שירותי של אחות פרטית אשר מתמחה בטיפול והשגחה על מטופלים להם נדרש מומחה רפואי עם ידע וניסיון רפואי תואם.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat