עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים בענף הסיעוד

חברת אור בלב – אביטל מספקת עובדים זרים לסיעוד במגוון שפות המאגר של החברה מונה מאות עובדים אשר הוכשרו לסיעוד בארץ ובחו"ל.

במאגר ישנם מטפלות זרות, מטפלים זרים שכבר נמצאים בארץ ודוברים עברית בסיסית אשר עבדו אצל משפחה קודמת ויש להם המלצות אלו מתאימים בעיקר למטופלים שמדברים רק עברית וקל להם לתקשר עם המטפל ולהסביר את רצונם מכיוון שלעיתים יש בעיית תקשורת עקב אי הבנת השפה וזה יוצר תסכולים ודיכאונות אצל המטופל.

חברת אור בלב – אביטל בעלת רישיון ממשרד הפנים להשמה תווך וייבוא עובדים זרים בענף

הסיעוד מפיליפינים, סרי לנקה, הודו, מולדובה, אוקראינה, רומניה, בולגריה ועוד.

לפני הבאת העובד מחו"ל אנו בודקים את מצבו של המטופל ומנסים להתאים את המטפל הסיעודי למטופל עפ"י מקצועיות לצרכיו של המטופל, התאמת השפה, הכשרה, ניסיון והמלצות על העובד הסיעודי לשם כך אנו נותנים לחולה הסיעודי כמה אופציות לבחירת המטפלים לפני הגעתם לארץ וניתן אף לתקשר עם המטפל טלפונית ולהכירו לפני הגעתו לארץ.

אנו דואגים למיון קפדני, בדיקות רפואיות מקיפות והכשרת מטפלים סיעודיים לפני הגעתם לארץ.

כאשר מטפל סיעודי מגיע לארץ הוא מקבל תדרוך על אופי עבודתו ועל המטלות שעליו למלא בבית המטופל וצרכיו של המטופל. מטפל זר מתגורר בביתו של המטופל ומסייע לו בכל הדרוש בכל שעות היממה.

תפקידם של עובדים זרים לסיעוד :

סיוע ברחצה, הלבשה, החלפת טיטולים, תזונה האכלה, ניוד בכיסא גלגלים / הליכון, לווי המטופל לבדיקות, טיפולים, ביקורי רופא, סידורים, השגחה באשפוז בבית חולים, טיפול בסיעודיים וחולים דמנטיים.

אם הנכם זקוקים לעזרה בבירוקרטיה מול מוסדות , מילוי טפסים וזירוז הטיפול בהיתר והבאת עובד זר תתקשרו אלינו למשרד 04-8663443  לנייד 0524000716 פנינה /  0524000714 רוזמרי

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט