אחות סיעודית

אחות סיעודית הינה אחות מוסמכת בעלת כל ההסמכות הדרושות לטפל בחולה סיעודי הזקוק גם לטיפול רפואי. אחות סיעודית מטפלת במגוון צרכים גדול מאוד של החולה / מטופל.

תפקידי אחות סיעודית

האחיות הסיעודיות העובדות תחת חסות אור בלב בע”מ מעניקות מגוון גדול של שירותים סיעודיים לחולה, אנו בחברת אור בלב, נתאים לכם אחות סיעודית על פי הצורך הספציפי שלכם, כאשר טובתו של החולה / מטופל עומדת כנר לרגלנו.

מבין שירותי האחיות הסיעודיות שלנו תוכלו למצוא:

 • בראש ובראשונה- טיפול ברווחת המטופל, ניקיון, רחצה, לבוש וניקיון סביבתו הקרובה של המטופל.
 • האחות הסיעודית תעזור למטופל להגיע לבדיקות רפואיות באופן שוטף.
 • האחות הסיעודית תעניק טיפולים רפואיים חשובים (מתן תרופות, זריקות, לחץ דם וכדומה)
 • האחות הסיעודית אף תעזור ותלווה את המטופל בדרכו למעון היום / טיולים בחוץ…
 • האחות הסיעודית תדאג ותעזור למטופל בכל צרכיו, ותעשה זאת במקצועיות ובשמחה.

אנו נדאג לספק לכם חשבונית עבור ההחזר הכספי מקופות החולים

 

אחות סיעודית פרטית

תפקידה של אחות סיעודית הוא משמעותי ביותר לבריאותו של המטופל. אחד ההורים שלכם הינו סיעודי וזקוק להשגחה בביתו? סבא או סבתא גרים לבד ואתם מחפשים עבורם טיפול סיעודי צמוד? אין ספק שמחלה קשה משפיעה רבות על החוסן הנפשי והפיזי של המטופל – במיוחד כאשר הוא מבוגר. כדי להקל על שגרת חייו, אתם מוזמנים לפנות אל אור בלב בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות אחיות מוסמכות ומקצועיות בעלות הכשרה מקיפה ויחסי אנוש מלאים – הכול כדי לסייע וללוות את יקירכם.

אחות סיעודית פרטית

חשיבותה של אחות סיעודית

ההורים שלנו הם האנשים החשובים לנו ביותר. הרי בלעדיהם לא היינו הופכים להיות האנשים הבוגרים, המצליחים והאחראיים שאנו כיום. לכן, קשה לנו לראות אותם מתבגרים והופכים לחולים, חלשים ותלויים באחרים. אבא שלך עבר לאחרונה שבץ מוחי והוא איננו מסוגל להתנהל באופן עצמאי? אימא שלך חולת לב והיא זקוקה לליווי צמוד? כדי לסייע ליקיריכם כראוי, מומלץ לפנות אל חברה המספקת אחיות סיעודיות; גורמים מוסמכים שיטפלו בקרובי המשפחה שלכם על הצד הטוב ביותר.

אין ספק שאחות סיעודית נושאת בתפקיד חשוב ביותר. כלומר, מדובר בגורם רפואי מוסמך אשר יעניק את הליווי והטיפול הדרוש למטופלים. וזאת, בהתאם לחומרת מצבם הפיזי ויכולותיהם הקוגניטיביות. שירותיה של האחות הסיעודית כולל, בין היתר, מתן תרופות, בדית לחץ הדם, ליווי המטופל לבדיקות הרפואיות, ניקיון ורחיצתו של המטופל וכמובן – הלבשתו בבגדים נקיים.

לאור כל זאת, אין זו הפתעה מדוע האחות הסיעודית מוכרת גם בתור המלאך בלבן. מתעניינים בשירותים אלו עבור קרוב משפחתכם? מעוניינים לוודא כי הוא מקבל את הטיפול המקצועי והמקיף ביותר? חשוב לפנות אל מרכזים המעסיקים צוות אחיות פרטיות וסיעודיות; צוות רפואי שיטפל בכל הדרישות של החולה תוך ניסיון, הבנה ויכולת הקשבה.

לטפל ביקיריכם כראוי

האחות הסיעודית היא חלק בלתי נפרד ממערכת הבריאות הציבורית והפרטית של ישראל. כדי לוודא שאהוב ליבכם מקבל את הסיוע הרפואי האיכותי ביותר, חשוב לפנות אל אור בלב בע"מ. חברה זו תספק לכם אחות ישראלית פרטית מקצועית ואנושית אשר תדבר בשפתו של המטופל ותבין את צרכיו על הצד הטוב ביותר. וזאת, תוך זמינות גבוהה ומידית ולכל חלקי הארץ.

עוד על אחות סיעודית

כאשר אחד מיקירינו נזקק לטיפול רפואי, ברור לנו שכל המשפחה מתגייסת, תומכת, מסייעת ככל שעולה בידה. אך כאשר לא מדובר בארוע חד פעמי ויקירנו זקוק לעזרה. אם באשפוז ארוך, בביצוע פעולות בבית או בתמיכה במהלך שהותו במחלקת השיקום. ברור לנו שהזמן שלנו מוגבל. אורח החיים אינטנסיבי, יש המון מטלות עבודה, משפחה, ילדים ואי אפשר לעזוב את הכל. מה עושים כאשר אין מספיק זמן? לוקחים סיוע של אחות סיעודית. אבל לא סתם סיוע אלא מגורם רפואי מקצועי. אחות סיעודיות מקצועיות תוכלו למצוא בחברת אור בלב הוותיקה והמקצועית.

אחות סיעודית פרטית- בכל מקום שתבחרו.

אחות סיעודית, יכולה לסייע בזמן שאתם לא יכולים להיות עם יקיריכם. תחושת האשמה שלכם תפחת ותרגישו בטוחים שיש גורם רפואי שמטפל בו. אחות פרטית מגיעה להשגיח על החולה בבית חולים, בבית, במחלקת שיקום ועוד.

כאשר ברור לכם שהחולה מתקשה לעשות פעולות לבד, הוא במצב שדורש השגחה רפואית צמודה, נמצא בביתו מחובר למכשירים או יש חשש שבגלל מצבו הוא יכול ליפול ולהיפגע. אחות סיעודית נותנת שירותי סיעוד מקצועיים על הצד הטוב ביותר. בני המשפחה יכולים להתעדכן באופן שוטף על מצבו, ולקבל מידע מגורם מקצועי מוסמך.

אחות סיעודית– הרבה מעבר לאחות.

חשוב להבין שגם לחולה לא נעים להפוך לנטל על משפחתו בכך שהוא מבין שאתם דואגים לו אך הוא לא מפר את שגרת החיים שלכם הוא חש טוב יותר. אחות סיעודית זמינה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. מאפשרת טיפול מהיר ויעיל יותר. במקרה של נטילת תרופות החולה יקבל אותם בזמן. במקרה שנדרש למדוד לחץ דם חום או בדיקת דופק זה יבוצע על הצד הטוב ביותר. אחות סיעודית יכולה לתת טיפול מציל חיים וגם עזרה ראשונה.

אם בן משפחתכם סיעודי או חולה כרוני, נמצא בתקופת החלמה, חשוב שתיפנו לחברת סיעוד כדי לדאוג לו לסיוע. כדי שתדעו שברגע שאתם לא יכולים להיות לידוף יש מישהו שדואג במקומכם לבריאות שלו. חברת אור בלב בע”מ מתמחה בהענקת שירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים.

 

שתף אותנו עם:

מידע נוסף בנושא

אחות סיעודית בבית ל24 שעות

מטופל הזקוק לשירות של אחות סיעודית, הוא מטופל הזקוק לסיוע צמוד, על מנת לשפר באופן מהותי את איכות החיים שלו, לתת לו תחושת ביטחון וגם אוזן קשבת, שלעיתים עצם הימצאותה מפיגה גם את הבדידות. למרות שלרוב המטופלים יש בני משפחה הדואגים להם באמת ובתמים ורוצים בטובתם – לא תמיד זמינים עבורם 24 שעות ביממה וגם אם כן – לפעמים מטופל זקוק לטיפול וליווי מקצועי, שאותו אפשר לקבל רק מאחות סיעודית צמודה. לצורך קבלת אחות סיעודית בבית ל24 שעות, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אור בלב.

אחות סיעודית בבית ל24 שעות – למי מיועד השירות?

אדם הזקוק לטיפול סיעודי, הוא אדם שהפעולות היומיומיות, כמו אכילה, רחצה, קניות וטיפול בבית – אינן פשוטות עבורו או אינן אפשריות כלל.

גם בדיקות רפואיות ביתיות, שיש לבצע באופן שוטף – כמו בדיקת לחץ דם, או נטילת תרופות בזריקה. 

עבור אדם הזקוק לסיוע כזה, אם מפאת גילו, או מצב רפואי מיוחד – זמני, או קבוע, אחות סיעודית ל24 שעות בבית, היא חבל הצלה של ממש.

כיצד מוצאים אחות סיעודית המתאימה למטופל?

 • בהתאם לצרכי המטופל – חשוב להתאים לו את האחות, או המטפלת בעלת הכישורים

          הרלוונטיים לצרכיו.

 • יש משפחות שזקוקות לסיוע של פעמיים בשבוע, או לפרק זמן מוגדר, כמו יציאה לחופשה, או לטיפול קבוע סביב השעון. חשוב למצוא את האחות שתוכל לתת מענה, בהתאם.
 • התאמה אישית – אחות סיעודית, שנמצאת עם המטופל 24 שעות ביממה, חשוב שתוכל להסתדר אתו, שהוא ירגיש איתה בנוח ולהיפך.
 • חברת הסיעוד – גם היא בחירה משמעותית, שתשפיע על צורת העבודה, על עמידה בלוחות זמנים של האחות, על שירות מהיר ומקצועי במקרה של בעיה וכו'.

 

אם אתם זקוקים לאחות סיעודית עבור יקיריכם, הצוות המסור של חברת אור בלב ישמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מעסיקים צוות גדול ומקצועי של אחיות ומטפלות סיעודיות, מבינים שהמטופל הוא באחריותנו, כמו גם הקשר הטוב עם בני המשפחה.

המטרה שלנו היא להקל עליכם – בני המשפחה ולתת טיפול מסור וצמוד ליקיריכם ככל שיזדקקו לו.

מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהזמין מידית את השירות שישפר את איכות החיים שלכם.

 

אולי יעניין אתכם גם

  צרו איתנו קשר

  חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט