אחות סיעודית

אחות סיעודית הינה אחות מוסמכת בעלת כל ההסמכות הדרושות לטפל בחולה סיעודי הזקוק גם לטיפול רפואי. אחות סיעודית מטפלת במגוון צרכים גדול מאוד של החולה / מטופל.

תפקידי אחות סיעודית

האחיות הסיעודיות העובדות תחת חסות אור בלב בע”מ מעניקות מגוון גדול של שירותים סיעודיים לחולה, אנו בחברת אור בלב, נתאים לכם אחות סיעודית על פי הצורך הספציפי שלכם, כאשר טובתו של החולה / מטופל עומדת כנר לרגלנו.

מבין שירותי האחיות הסיעודיות שלנו תוכלו למצוא:

  • בראש ובראשונה- טיפול ברווחת המטופל, ניקיון, רחצה, לבוש וניקיון סביבתו הקרובה של המטופל.
  • האחות הסיעודית תעזור למטופל להגיע לבדיקות רפואיות באופן שוטף.
  • האחות הסיעודית תעניק טיפולים רפואיים חשובים (מתן תרופות, זריקות, לחץ דם וכדומה)
  • האחות הסיעודית אף תעזור ותלווה את המטופל בדרכו למעון היום / טיולים בחוץ…
  • האחות הסיעודית תדאג ותעזור למטופל בכל צרכיו, ותעשה זאת במקצועיות ובשמחה.

אחות סיעודית פרטית

תפקידה של אחות סיעודית הוא משמעותי ביותר לבריאותו של המטופל. אחד ההורים שלכם הינו סיעודי וזקוק להשגחה בביתו? סבא או סבתא גרים לבד ואתם מחפשים עבורם טיפול סיעודי צמוד? אין ספק שמחלה קשה משפיעה רבות על החוסן הנפשי והפיזי של המטופל – במיוחד כאשר הוא מבוגר. כדי להקל על שגרת חייו, אתם מוזמנים לפנות אל אור בלב בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות אחיות מוסמכות ומקצועיות בעלות הכשרה מקיפה ויחסי אנוש מלאים – הכול כדי לסייע וללוות את יקירכם.

אחות סיעודית פרטית

חשיבותה של אחות סיעודית

ההורים שלנו הם האנשים החשובים לנו ביותר. הרי בלעדיהם לא היינו הופכים להיות האנשים הבוגרים, המצליחים והאחראיים שאנו כיום. לכן, קשה לנו לראות אותם מתבגרים והופכים לחולים, חלשים ותלויים באחרים. אבא שלך עבר לאחרונה שבץ מוחי והוא איננו מסוגל להתנהל באופן עצמאי? אימא שלך חולת לב והיא זקוקה לליווי צמוד? כדי לסייע ליקיריכם כראוי, מומלץ לפנות אל חברה המספקת אחיות סיעודיות; גורמים מוסמכים שיטפלו בקרובי המשפחה שלכם על הצד הטוב ביותר.

אין ספק שאחות סיעודית נושאת בתפקיד חשוב ביותר. כלומר, מדובר בגורם רפואי מוסמך אשר יעניק את הליווי והטיפול הדרוש למטופלים. וזאת, בהתאם לחומרת מצבם הפיזי ויכולותיהם הקוגניטיביות. שירותיה של האחות הסיעודית כולל, בין היתר, מתן תרופות, בדית לחץ הדם, ליווי המטופל לבדיקות הרפואיות, ניקיון ורחיצתו של המטופל וכמובן – הלבשתו בבגדים נקיים.

לאור כל זאת, אין זו הפתעה מדוע האחות הסיעודית מוכרת גם בתור המלאך בלבן. מתעניינים בשירותים אלו עבור קרוב משפחתכם? מעוניינים לוודא כי הוא מקבל את הטיפול המקצועי והמקיף ביותר? חשוב לפנות אל מרכזים המעסיקים צוות אחיות פרטיות וסיעודיות; צוות רפואי שיטפל בכל הדרישות של החולה תוך ניסיון, הבנה ויכולת הקשבה.

לטפל ביקיריכם כראוי

האחות הסיעודית היא חלק בלתי נפרד ממערכת הבריאות הציבורית והפרטית של ישראל. כדי לוודא שאהוב ליבכם מקבל את הסיוע הרפואי האיכותי ביותר, חשוב לפנות אל אור בלב בע"מ. חברה זו תספק לכם אחות ישראלית פרטית מקצועית ואנושית אשר תדבר בשפתו של המטופל ותבין את צרכיו על הצד הטוב ביותר. וזאת, תוך זמינות גבוהה ומידית ולכל חלקי הארץ.

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט