מטפלים סיעודיים ישראלים

הנושא של העסקת עובדים זרים כמטפלים בקשישים כבר הפכה למזמן לתופעה נפוצה ביותר בחברה הישראלית. עם זאת, כעת אנו עדים לתנועה הפוכה. לאור השינויים בשוק והקושי להחזיק עובדים זרים, וכן בגלל האחריות הכבדה שזה מטיל על כתפי המשפחה – לדאוג לא רק לטובתו של הקשיש, אלא גם למטפל או המטפלת, יותר ויותר אנשים מעדיפים למצוא פתרון מקומי של מטפלים סיעודיים.

הסיבות לכך שעדיף להעסיק מטפלים סיעודיים ישראלים

מלבד הסיבה שהוצגה מעלה, יש סיבות נוספות לכך שיותר ויותר ישראלים מעדיפים להעסיק את בני ארצם כמטפלים להוריהם. יכול להיות שאחת הסיבות לכך שהתופעה כמעט הקומית כבר מוכרת אפילו למבוגרים, ולא נעים להם להיות חלק מהיבט קומי שכזה בחברה. חשוב לזכור, כיום גם הקשישים הסיעודיים הינם פעמים רבות אנשים מלאי חיות ותחומי עניין, והם לא מעוניינים להיות מושא לצחוק. בנוסף, סיבה חשובה ביותר להעסקה של עובדים מקומיים, זה האפשרות שלא לשלם להם עבור הימצאות קבועה ליד המטופל (מה שעשוי להיות לעתים מציק אפילו בשבילו) וגם החופש להחליף אותם בכל עת. אחרי הכל, כאשר מדובר באדם שמגיע מדי פעם ולא חי בבית הקשיש – כל התהליך הופך לפשוט יותר.

כיצד מעסיקים מטפלים סיעודיים ישראלים כיום?

רוב האנשים כיום מעדיפים להעסיק מטפלים בצורה לא ישירה, על מנת לא להיות אחראיים באופן בלעדי על אינספור פרטים. האפשרות לפנות לחברה שתיקח על עצמה את כל האחריות הפכה למועדפת. בין השאר, חברות אלה גם יכולות לזכות בהחזרי תשלומי על פי הקבוע בביטוח הסיעודי והמשלים. חברת “אור בלב” מהווה דוגמא מעולה לחברה איכותית ומקצועית הפועלת בתחום זה בשנים האחרונות בהצלחה רבה ועם תגובות חיוביות ביותר מצד המטופלים ומשפחותיהם. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

שתף אותנו עם:

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט