טיפול בקשישים

טיפול סיעודי בקשישים צריך וחייב להיות מותאם למצבו הנתון של הקשיש- ישנם מספר סוגים של קשישים סיעודיים:

  • טיפול בקשיש חולה
  • טיפול בקשיש המוגבל רק זמנית
  • טיפול בקשיש במצב סיעודי מורכב
  • טיפול בקשיש תשוש נפש הסובל מאלצהיימר, פרקינסון, דימנסיה או מחלות אחרות.

טיפול בקשישים מכל הלב

חברת אור בלב סיעוד, מעניקה שירותי טיפול בקשישים ברמה הגבוהה ביותר. כל המטפלות והמטפלים בקשישים העובדים איתנו עברו הכשרה מקצועית בתחום סיעוד הקשיש. כל המטפלות בקשישים העובדות איתנו מעניקות טיפול סיעודי מיטבי לקשיש בביתו הפרטי, או לחילופין – בבתי אבות ובבתי חולים.

צוות המטפלות הישראליות של אור בלב נבחר בקפידה. המטפלות שלנו הינן מטפלות ישראליות עם ניסיון רב אשר צברו במוסדות רפואיים ועם מטופלים קודמים. כל מטפלת מגיעה עם תיק המלצות ואנו מקפידים על שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מבחינת רמת צוות המטפלות והן מבחינת נהלי החברה.

ניתן להזמין טיפול בקשישים לכל שעה משעות היום והלילה בהתאם לצרכי הקשיש ואף ל- 24 שעות.

טיפול בקשישים עם אור בלב סיעוד כולל:

דאגה לרווחת הקשיש, הכנת אוכל והאכלת הקשיש, רחצה, עזרה בהלבשת הקשיש, החלפת טיטולים ועזרה יומיומית בשירותים, ניהול משק הבית של הקשיש, לווי הקשיש לבדיקות וטיפולים, תחזוקת בית הקשיש, לווי חברתי של הקשיש, לווי הקשיש למרכזי יום ועוד

אתם מוזמנים לפנות אל צוות אור בלב סיעוד, אנו נעניק לכם שירותי טיפול ותמיכה מקצועיים באהוב ליבכם. צרו עימנו קשר עוד היום דרך טופס יצירת קשר או לחילופין, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע שיחת חינם למרכז הארצי של אור בלב.

טיפול בקשישים עם אור בלב

טיפול בקשישים בבית או בבית החולים

טיפול בקשישים יתבצע אך ורק על ידי גורמים מוסמכים ומקצועיים. כאשר אנו מביטים בהורינו ורואים כיצד בריאותם הולכת ומתרופפת, עלינו להבטיח כי ביטחונם האישי ישמר – גם כאשר איננו לצדם. בין אם מדובר בהאכלה, הלבשה או רחצה – כדי לשמור על כבודם האישי ועל שגרת יום איכותית ועצמאית ככל הניתן, מומלץ לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. אנו מתמחים בשירותי טיפול וסיעוד מרשימים תוך מתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו. וזאת, תוך מענה מידי לאורך שעות היום ובפריסה ארצית. אל תתביישו וצרו עמנו קשר בהקדם!

טיפול בקשישים – הפתרון המומלץ

ככל שעוברות השנים, הבריאות שלנו הולכת ופוחתת. במילים אחרות, ובין אם מדובר בגיל מבוגר, תאונות דרכים, מחלות לב או שמא מדובר בסוכרת חריפה – ישנן סיבות רבות אשר יובילו אותנו לבית החולים. במקביל לכך, ישנם קשישים רבים בארץ אשר מוגדרים כסיעודיים. בשל כך, הם זקוקים לליווי צמוד של מטפלים.

מטפלים לקשישים הינם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מקיפה; הכשרה בה הם לומדים רבות על דרכי הטיפול באוכלוסייה מבוגרת. האם ההורים או הסבים שלכם נחשבים כסיעודיים? בין אם הם מתקשים לקום או לשכב, לאכול ולשתות, להתלקח או להתנייד ממקום למקום באופן עצמאי, חשוב לפנות אל חברות סיעוד ולבקש מהן מטפלת סיעודית מקצועית.

בבואכם ליצור קשר עם המטפלת, מומלץ להגדיר פרק זמן מסוים כתקופת ניסיון. לאורך תקופה זו, תוכלו לבדוק את ההתאמה בינכם למטפלת וכמובן – את ההתאמה בין הקשיש לבין המטפלת. בסיומה של תקופת הניסיון, תחליטו האם ברצונכם להמשיך הלאה ולשתף פעולה עם עובדת זו. במידה והתשובה היא חיובית, יהיה עליכם לשלם לה שכר ולהפריש עבורה את התנאים הסוציאליים השונים – בהתאם לחוק.

צוות מטפלות מיומן

ישראל היא אחת מהמדינות עם תוחלת החיים הגבוהה ביותר. בהתאם לכך, אוכלוסיית הקשישים בארץ הולכת וגדלה. כדי לאפשר להם להמשיך בשגרת חייהם גם כאשר הם מתקשים בכך, רצוי ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ. אנו מעסיקים צוות מקצועי של מטפלות ישראליות מיומנות, אחראיות ובעלות יחסי אנוש נעימים ומרשימים. מעבר לכך, השירותים שאנו מספקים הינם מיידים וניתנים לאורך כל שעה ביום ולכל חלקי הארץ.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט