טיפול בקשישים

טיפול סיעודי בקשישים צריך וחייב להיות מותאם למצבו הנתון של הקשיש- ישנם מספר סוגים של קשישים סיעודיים:

  • טיפול בקשיש חולה
  • טיפול בקשיש המוגבל רק זמנית
  • טיפול בקשיש במצב סיעודי מורכב
  • טיפול בקשיש תשוש נפש הסובל מאלצהיימר, פרקינסון, דימנסיה או מחלות אחרות.

טיפול בקשישים מכל הלב

חברת אור בלב סיעוד, מעניקה שירותי טיפול בקשישים ברמה הגבוהה ביותר. כל המטפלות והמטפלים בקשישים העובדים איתנו עברו הכשרה מקצועית בתחום סיעוד הקשיש. כל המטפלות בקשישים העובדות איתנו מעניקות טיפול סיעודי מיטבי לקשיש בביתו הפרטי, או לחילופין – בבתי אבות ובבתי חולים.

צוות המטפלות הישראליות של אור בלב נבחר בקפידה. המטפלות שלנו הינן מטפלות ישראליות עם ניסיון רב אשר צברו במוסדות רפואיים ועם מטופלים קודמים. כל מטפלת מגיעה עם תיק המלצות ואנו מקפידים על שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מבחינת רמת צוות המטפלות והן מבחינת נהלי החברה.

ניתן להזמין טיפול בקשישים לכל שעה משעות היום והלילה בהתאם לצרכי הקשיש ואף ל- 24 שעות.

טיפול בקשישים עם אור בלב סיעוד כולל:

דאגה לרווחת הקשיש, הכנת אוכל והאכלת הקשיש, רחצה, עזרה בהלבשת הקשיש, החלפת טיטולים ועזרה יומיומית בשירותים, ניהול משק הבית של הקשיש, לווי הקשיש לבדיקות וטיפולים, תחזוקת בית הקשיש, לווי חברתי של הקשיש, לווי הקשיש למרכזי יום ועוד

אתם מוזמנים לפנות אל צוות אור בלב סיעוד, אנו נעניק לכם שירותי טיפול ותמיכה מקצועיים באהוב ליבכם. צרו עימנו קשר עוד היום דרך טופס יצירת קשר או לחילופין, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע שיחת חינם למרכז הארצי של אור בלב.

אנו נדאג לספק לכם חשבונית עבור ההחזר הכספי מקופות החולים

 

טיפול בקשישים בבית או בבית החולים

טיפול בקשישים יתבצע אך ורק על ידי גורמים מוסמכים ומקצועיים. כאשר אנו מביטים בהורינו ורואים כיצד בריאותם הולכת ומתרופפת, עלינו להבטיח כי ביטחונם האישי ישמר – גם כאשר איננו לצדם. בין אם מדובר בהאכלה, הלבשה או רחצה – כדי לשמור על כבודם האישי ועל שגרת יום איכותית ועצמאית ככל הניתן, מומלץ לפנות אל חברת אור בלב בע"מ. אנו מתמחים בשירותי טיפול וסיעוד מרשימים תוך מתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו. וזאת, תוך מענה מידי לאורך שעות היום ובפריסה ארצית. אל תתביישו וצרו עמנו קשר בהקדם!

טיפול בקשישים – הפתרון המומלץ

ככל שעוברות השנים, הבריאות שלנו הולכת ופוחתת. במילים אחרות, ובין אם מדובר בגיל מבוגר, תאונות דרכים, מחלות לב או שמא מדובר בסוכרת חריפה – ישנן סיבות רבות אשר יובילו אותנו לבית החולים. במקביל לכך, ישנם קשישים רבים בארץ אשר מוגדרים כסיעודיים. בשל כך, הם זקוקים לליווי צמוד של מטפלים.

מטפלים לקשישים הינם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מקיפה; הכשרה בה הם לומדים רבות על דרכי הטיפול באוכלוסייה מבוגרת. האם ההורים או הסבים שלכם נחשבים כסיעודיים? בין אם הם מתקשים לקום או לשכב, לאכול ולשתות, להתלקח או להתנייד ממקום למקום באופן עצמאי, חשוב לפנות אל חברות סיעוד ולבקש מהן מטפלת סיעודית מקצועית.

בבואכם ליצור קשר עם המטפלת, מומלץ להגדיר פרק זמן מסוים כתקופת ניסיון. לאורך תקופה זו, תוכלו לבדוק את ההתאמה בינכם למטפלת וכמובן – את ההתאמה בין הקשיש לבין המטפלת. בסיומה של תקופת הניסיון, תחליטו האם ברצונכם להמשיך הלאה ולשתף פעולה עם עובדת זו. במידה והתשובה היא חיובית, יהיה עליכם לשלם לה שכר ולהפריש עבורה את התנאים הסוציאליים השונים – בהתאם לחוק.

טיפול בקשישים עם אור בלב

צוות מטפלות מיומן

ישראל היא אחת מהמדינות עם תוחלת החיים הגבוהה ביותר. בהתאם לכך, אוכלוסיית הקשישים בארץ הולכת וגדלה. כדי לאפשר להם להמשיך בשגרת חייהם גם כאשר הם מתקשים בכך, רצוי ליצור קשר עם חברת אור בלב בע"מ. אנו מעסיקים צוות מקצועי של מטפלות ישראליות מיומנות, אחראיות ובעלות יחסי אנוש נעימים ומרשימים. מעבר לכך, השירותים שאנו מספקים הינם מיידים וניתנים לאורך כל שעה ביום ולכל חלקי הארץ.

שתף אותנו עם:

מידע נוסף בנושא

טיפול בקשישים פרטי

טיפול בקשישים פרטי, משמעותו ברוב המקרים – טיפול בהורים המזדקנים, שעד לא מזמן עשו הכול בעצמם ועם השנים, התבגרו ונחלשו וכעת הם זקוקים לטיפול ברמות שונות. בין אם המגבלה היא זמנית או קבועה, בין אם הקשיש נמצא במצב סיעודי מורכב, או אף סובל ממחלות שונות כגון: מדמנציה, פרקינסון או אלצהיימר, רצוי לפנות אל חברת אור בלב. בחברה זו מאמינים שהמטופל ראוי לקבל את הטוב ביותר.

טיפול בקשישים פרטי – משפר את איכות החיים

לפי חוק ביטוח בריאות, קשישים העומדים בקריטריונים מסוימים, זכאים לקבל שירותי סיעוד בחינם בביתם. מספר השעות השבועיות, להן תינתן הזכאות, נקבע לפי יכולת תפקוד ורמת ההכנסה.

כך, בהתאם לצורך, אפשר לקבל סיוע הכולל בישול, הלבשה, היגיינה אישית, משק בית, סיוע באכילה והשגחה צמודה על המטופל לשמירה על שלומו ובריאותו.

יתכן שיהיה גם צורך בהחלפת חיתולים, טיפול בקשישים מרותקים למיטה, העברה מהמיטה לכיסא, או לשירותים, שימוש בטיחותי בכיסא גלגלים – כל אלה דורשים הכשרה מיוחדת ויד מקצועית ומנוסה, שתבצע את הפעולות הללו בצורה הנכונה ביותר וגם תדע לשמור על כבודו של המטופל, לארח לו לחברה, לסייע להחלמתו ממחלות, או פציעות ולחזק את תחושת הביטחון שלו.

טיפול בקשישים – כדי לעזור למשפחה

לאנשים רבים קשה עם המחשבה שיקיריהם מטופלים על ידי זרים, אך יחד עם זאת אינם יכולים להתפנות מכל עיסוקיהם, כדי להקדיש את כל זמנם לטיפול בקרובי משפחה קשישים, שהפכו לסיעודיים עם השנים.

חברות הסיעוד מבינות שטיפול בקשישים פרטי כולל גם שמירה על קשר חם וטוב עם המשפחה. זאת, כדי לעדכן אותם באופן שוטף במצבו, לשמור על בריאותו הנפשית דרך שמירה על קשר עם יקיריו ולספק גם לבני המשפחה שקט ושלווה בידיעה שהוא נתון בידי מטפלת מסורה שבאמת דואגת לשלומו.

חברת אור בלב, מבינה שהצורך במטפלת איכותית משפיע גם על בני המשפחה ואינו מיועד לתת מענה למטופל בלבד. לכן אנו מעסיקים צוות של אנשי סיעוד וטיפול איכותיים, מוסמכים ומנוסים וגם אדיבים, נעימים ובעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה – שיכולים לתת מענה גם לצורך של המשפחה בשקט נפשי. צרו אתנו קשר בהקדם ונשמח לתת לכם שירות.

עוד על טיפול בקשישים

בני משפחה שמבינים שהסב או האב הקשיש כבר לא מתפקד כפי שהיה בעבר, פעולות בסיסיות כמו אכילה שתיה ולבוש הפכו עבורו למטלה בלתי אפשרית, הם מבינים שגם אם בני המשפחה יסייעו הם לא יוכלו להיות לצידו במהלך כל שעות היממה. אז נדרש לשכור שירות טיפול בקשישים. חברות הסיעוד מעסיקים מטפלים ומטפלות מקצועיים מוסמכים ורפואיים הם מגיעים ממגוון תחומי טיפול ומותאמים לקשיש המטופל הן מבחינת הבעיה ולא פחות חשוב מבחינת השפה. מבוגר דובר רוסית לא ידע לתקשר עם דובר עברית. תקשורת זה דבר בסיסי לבניית אמון ויחס אישי, הסיוע לקשיש ניתן בכל מיני מצבים אישיים ורפואיים המחייבים סיוע. לסיוע בטיפול בקשישים פנו אל אור בלב בע”מ חברת סיעוד ותיקה בפריסה ארצית.

טיפול בקשישים – מטפל או מטפלת לקשיש

מטפל מוסמך לקשיש לרוב עובר תהליך התאמה. הוא מותאם בדיוק לצורך של הקשיש כדי שיוכל לסייע לו בצורה האופטימלית. המטפלים לרוב יהיו אחים או אחיות סיעודיים, ישהו עם הקשיש באופן קבוע או למספר שעות ביממה. הכל לפי המצב וחוות הדעת המקצועית. שירותי הסיעוד ניתנים בבית הקשיש אך יש מקרים בהם נדרש גם סיוע בבית חולים. ישנם קשישים סיעודיים שמסתייעים בעזרים כמו מזרני לחץ, מיטות אשפוז, כסאות גלגלים, מתקני הרמה ועוד. המטפל הסיעודי חייב לדעת כיצד כל עזר מסייע לתפקודו כיצד מתפעלים אותו ומה ההשלכות של אי שימוש בו. עבור העלויות של טיפול בקשישים ניתן לקבל החזר כספי חלקי או מלא. ההחזר מבוצע מול קופות החולים או מול הביטוח הלאומי לפי זכאות על פי חוק

בחירת חברת סיעוד לטיפול בקשישים

בבחירת חברת סיעוד לטיפול בקשישים חשוב לבדוק שהשירות שניתן הוא ברמה הגבוהה ביותר. טיפול בקשישים דורש אחריות רבה וסבלנות. ישנם מקרים בהם אסור להשאיר את המטופל לבד אפילו לזמן קצר. צוות המטפלים חייב להיות מוסמך לתפקיד ובעל תעודות רלוונטיות, הם רוכשים את השכלתם בהכשרות ובקורסים. הם חייבים להכיר את הבעיה הרפואית ממנה סובל הקשיש ואת השלכותיה על תפקודו. בני המשפחה סומכים על המטפלים שיהיו יד ימינם של הקשישים, שיהיו טובים בפן הטיפולי והחברתי. תוכלו להיות רגועים בפנייתכם אל אור בלב בע”מ חברת סיעוד ותיקה בפריסה ארצית המתמחה בהענקת שירותי טיפול סיעודי והשגחה על חולים וקשישים.

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט