מטפלת לקשיש

יש כמה דרכים להגיע לשנות הזהב וליהנות מהטיפול הטוב ביותר לצרכים השונים, הפיזיים והרגשיים של הקשיש. מטפלת לקשיש שעובדת בביתו ומלווה אותו יום יום היא הדרך המועדפת על רבים שאינם ששים לעזוב את הבית למוסד רפואי וסיעודי. חברת אור בלב בע"מ יכולה לספק לכם שירותי טיפול בקשישים שמתפקדים או שהם סיעודיים במקצועיות ובאכפתיות רבה, עם כל האמפתיה והמיומנות שנדרשות למטפל טוב בקשישים. תוכלו ליהנות משירותים מקצועיים כל שעות היממה ולהבטיח את הטיפול הטוב ביותר להם.

למה מטפלת לקשיש בבית עדיפה על מוסד סיעודי

  • יש יותר פיקוח על המקצועיות שלה משום שאתם נמצאים אתה כל הזמן או בודקים אותה לעתים קרובות כשאתם מבקרים בבית הקשיש שהוא בן משפחה. כך נמנעים מקרים של התעללות בחסרי ישע ואתם יכולים להבטיח לעצמכם שבן המשפחה נמצא בידיים טובות באמת.
  • לקשיש עצמו טוב יותר בסביבה הטבעית שלו, הוא משתף פעולה ברצון משום שאינו חושש שיוציאו אותו מביתו וקל לו יותר להתמצא שם. זה נותן לו תחושת ביטחון ותחושה שהוא עדיין שולט בגורלו ובחייו.
  • פחות סכנה של תאונות וזיהומים משום שהבית יותר ניתן לשליטה ומוכר לקשיש ולכן הוא נזהר יותר. מה גם שבמוסד כלשהו הוא עלול להידבק במחלות ובגיל כזה מערכת החיסון של קשישים אינה במיטבה.
  • נוח יותר למשפחה להמשיך לבוא ולבקר אותו וגם לחברים יותר קל להמשיך בשגרה זו. דבר זה מוציא את הקשיש מתחושת הבדידות והריחוק שנגרמת כתוצאה ממעבר לדיור מוגן או מוסד כלשהו.

שירותי טיפול וסיעוד לקשישים הם חיוניים

בחברה שבה תוחלת הגיל עולה בכל שנה חשוב מאוד לטפח מסורת של סיעוד לקשישים שנעזרת גם במטפלים מקצועיים. חברה כזאת היא חיונית משום שההשמה של מטפלות ואחיות לטיפול כזה מחייבת ידע וניסיון ומקצועיות בכל הקשור לסיעוד על ידי בעלי הסמכה לכך. רק צוותים מיומנים שיש להם תודעת שירות יוכלו לטפל היטב בנו כשנגיע לגיל המתאים ובינתיים בבני המשפחה שלנו, בצורה איכותית. הקשר הטוב בין המשפחה לבין מטפלת לקשיש ימנע מקרים של פגיעה בחסר הישע וחברת כוח אדם טובה תנהל מעקב ברור כדי להבטיח את הטיפול המיטבי ביותר.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט