שירותי אחיות

שירותי אחיות מוסמכות

אין זה סוד שהעבודה שמבצעות אחיות בבתי חולים הינה לעתים אפילו מורכבת יותר ואחראית יותר מעבודתם של הרופאים. שירותי אחיות הופך לניכר אפילו יותר כאשר מדובר בטיפול באנשים קשישים או סיעודיים. במקרים אלה, העבודה של האחיות יכולה להיות הגורם שיכריע – כמה שנים עוד יחיה האדם, ומה תהיה איכות החיים שלו במהלכן. לכן חשוב מאוד שלא להמעיט בערכו של מקצוע זה ולספק לו את הכבוד הראוי מכל הבחינות, גם מבחינת החיפוש המעמיק אחרי המבצע המתאים.

כיצד מוצאים שירותי אחיות?

כאשר מדברים על סיוע של אחות מוסמכת, מדובר בדרך כלל בתהליכים של טיפולים יומיומיים שונים, כולל מתן תרופות, ביצוע בדיקות, התקנה של מכשירים מסייעים שונים וכו’. לפיכך, כאשר מחפשים את האדם המתאים לתפקיד ספציפי, יש ליצור רשימת “מטלות” מסודרת, ולאחר מכן לוודא שהמועמד או המועמדת מסוגלים לבצע כל אחת ואחת ממשימות אלה על בסיס ניסיון נרחב. עם זאת, לעתים מדובר במשימה מורכבת עבור אדם שלא מכיר את תחום הרפואה לעומק ולא יכול לשפוט.

שירותי אחיות ברמה גבוהה

מלבד חוסר היכולת להבדיל איש מקצועי מתאים ואיכותי מאחד שאינו כזה, הקושי העיקרי שבמציאת שירותי אחיות באופן עצמאי הוא חוסר הזמן. אדם בוגר שנתקל בבעיה סיעודית בקרוב משפחה יודע שמדובר במצב שגוזל המון זמן מהחיים האישיים והמקצועיים כאחד, והצורך לחפש סיוע נוגס גם במה שנותר. לאור כל זאת, עדיף לפנות לסיוע של חברת מומחים. “אור בלב” מהווה את הדוגמה המעולה לחברה מקצועית המתאימה אחיות לחולים סיעודיים ברמה הגבוהה ביותר תוך התחשבות מלאה בצרכים של החולה וברצונות שלו ושל משפחתו. לקבלת מידע נוסף והתאמת צוות סיוע איכותי ומתאים למצבכם – צרו קשר עוד היום.

אולי יעניין אותך גם:

השגחה פרטית בבית חולים

מטפלת לילה

מטפלות לקשישים 24 שעות

שירותי אחיות כוללים מגוון רחב של שירותים: החל מהשגחה על מטופלים בלילה, ליווי בעת התאוששות מניתוח, סיוע לצרכיו הבסיסיים של הלקוח כמו גם שמירה על קשר רציף עם קרובי המשפחה של החולה – כדי לוודא כי יקירנו מקבלים את הטיפול הראוי, יש לפנות אל חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. חברה זו נוסדה על ידי אורלי גלר שזיהתה את הצורך לטפל באחת האוכלוסיות השקופות בחברה: החולים והקשישים. במילים אחרות, וכדי שמטופלים אלו יוכלו לשמור על הכבוד והביטחון האישי שלהם, אנו נתאים להם את האחות הישראלית המוסמכת, המקצועית והקשובה ביותר. כל זאת, תוך מענה מידי לקהל לקוחותינו ובפריסה ארצית.

החשיבות של שירותי אחיות

העולם שייך לצעירים? לעיתים אנו שוכחים כי גם אנחנו, יום אחד, נתבגר ונהפוך להיות קשישים. לאורך שלב טבעי זה, אנו נאלץ להתמודד עם שלל מצבים פיזיים ורגשיים כאחד: החל מהתדרדרות בריאותית ועד התאוששות ממושכת מניתוחים. במצבים כאלו, על המשפחה המורחבת להביע התעניינות במצבו של החולה ולברר מהן הזכויות והסיוע הרפואי לו זכאי החולה.

אחד ההורים שלכם עומד בפני ניתוח ושלב החלמה ממושך? סבא שלך חזר לביתו לאחר אשפוז בבית חולים אך מתקשה להתנהל באופן עצמאי? כדי שהיקרים לנו מכל יוכלו להתמודד עם המציאות החדשה שלהם היטב, רצוי לברר על שירותיה של אחות פרטית. תפקידה של אחות זו הוא משמעותי ביותר לחולים ולקשישים כאחד. למה הכוונה? החל משינוי התנוחה של המטופל, תמיכה בגפיים שלו, זיהוי בהחמרה במצבו הרפואי של החולה, השגחה על הציוד הרפואי אליו המטופל מחובר לצד תמיכה רגשית במטופל – אין ספק שמדובר בתפקיד בעל חשיבות עצומה.

הדרך הבטוחה להחלמה

ככל שחולפות השנים, היכולת שלנו להתאושש ממחלות או מניתוחים הופכת לאיטית יותר ויותר. במקרים אלו חשוב לדעת לבקש עזרה. כיצד וממי תוכלו לבקש עזרה? מחברת הסיעוד אור בלב בע"מ כמובן! חברה זו תתאים לחולים את האחיות הישראליות המקצועיות והאנושות ביותר ולכל פרק זמן שהם יצטרכו. כך, הדרך להחלמה תהיה נעימה, יעילה ומהירה בהרבה.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

צרו איתנו קשר

חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט
WhatsApp chat