שירותי אחיות

שירותי אחיות מוסמכות

אין זה סוד שהעבודה שמבצעות אחיות בבתי חולים הינה לעתים אפילו מורכבת יותר ואחראית יותר מעבודתם של הרופאים. שירותי אחיות הופך לניכר אפילו יותר כאשר מדובר בטיפול באנשים קשישים או סיעודיים. במקרים אלה, העבודה של האחיות יכולה להיות הגורם שיכריע – כמה שנים עוד יחיה האדם, ומה תהיה איכות החיים שלו במהלכן. לכן חשוב מאוד שלא להמעיט בערכו של מקצוע זה ולספק לו את הכבוד הראוי מכל הבחינות, גם מבחינת החיפוש המעמיק אחרי המבצע המתאים.

כיצד מוצאים שירותי אחיות?

כאשר מדברים על סיוע של אחות מוסמכת, מדובר בדרך כלל בתהליכים של טיפולים יומיומיים שונים, כולל מתן תרופות, ביצוע בדיקות, התקנה של מכשירים מסייעים שונים וכו’. לפיכך, כאשר מחפשים את האדם המתאים לתפקיד ספציפי, יש ליצור רשימת “מטלות” מסודרת, ולאחר מכן לוודא שהמועמד או המועמדת מסוגלים לבצע כל אחת ואחת ממשימות אלה על בסיס ניסיון נרחב. עם זאת, לעתים מדובר במשימה מורכבת עבור אדם שלא מכיר את תחום הרפואה לעומק ולא יכול לשפוט.

שירותי אחיות ברמה גבוהה

מלבד חוסר היכולת להבדיל איש מקצועי מתאים ואיכותי מאחד שאינו כזה, הקושי העיקרי שבמציאת שירותי אחיות באופן עצמאי הוא חוסר הזמן. אדם בוגר שנתקל בבעיה סיעודית בקרוב משפחה יודע שמדובר במצב שגוזל המון זמן מהחיים האישיים והמקצועיים כאחד, והצורך לחפש סיוע נוגס גם במה שנותר. לאור כל זאת, עדיף לפנות לסיוע של חברת מומחים. “אור בלב” מהווה את הדוגמה המעולה לחברה מקצועית המתאימה אחיות לחולים סיעודיים ברמה הגבוהה ביותר תוך התחשבות מלאה בצרכים של החולה וברצונות שלו ושל משפחתו. לקבלת מידע נוסף והתאמת צוות סיוע איכותי ומתאים למצבכם – צרו קשר עוד היום.

אולי יעניין אותך גם:

השגחה פרטית בבית חולים

מטפלת לילה

מטפלות לקשישים 24 שעות

שירותי אחיות כוללים מגוון רחב של שירותים: החל מהשגחה על מטופלים בלילה, ליווי בעת התאוששות מניתוח, סיוע לצרכיו הבסיסיים של הלקוח כמו גם שמירה על קשר רציף עם קרובי המשפחה של החולה – כדי לוודא כי יקירנו מקבלים את הטיפול הראוי, יש לפנות אל חברת הסיעוד אור בלב בע"מ. חברה זו נוסדה על ידי אורלי גלר שזיהתה את הצורך לטפל באחת האוכלוסיות השקופות בחברה: החולים והקשישים. במילים אחרות, וכדי שמטופלים אלו יוכלו לשמור על הכבוד והביטחון האישי שלהם, אנו נתאים להם את האחות הישראלית המוסמכת, המקצועית והקשובה ביותר. כל זאת, תוך מענה מידי לקהל לקוחותינו ובפריסה ארצית.

החשיבות של שירותי אחיות

העולם שייך לצעירים? לעיתים אנו שוכחים כי גם אנחנו, יום אחד, נתבגר ונהפוך להיות קשישים. לאורך שלב טבעי זה, אנו נאלץ להתמודד עם שלל מצבים פיזיים ורגשיים כאחד: החל מהתדרדרות בריאותית ועד התאוששות ממושכת מניתוחים. במצבים כאלו, על המשפחה המורחבת להביע התעניינות במצבו של החולה ולברר מהן הזכויות והסיוע הרפואי לו זכאי החולה.

אחד ההורים שלכם עומד בפני ניתוח ושלב החלמה ממושך? סבא שלך חזר לביתו לאחר אשפוז בבית חולים אך מתקשה להתנהל באופן עצמאי? כדי שהיקרים לנו מכל יוכלו להתמודד עם המציאות החדשה שלהם היטב, רצוי לברר על שירותיה של אחות פרטית. תפקידה של אחות זו הוא משמעותי ביותר לחולים ולקשישים כאחד. למה הכוונה? החל משינוי התנוחה של המטופל, תמיכה בגפיים שלו, זיהוי בהחמרה במצבו הרפואי של החולה, השגחה על הציוד הרפואי אליו המטופל מחובר לצד תמיכה רגשית במטופל – אין ספק שמדובר בתפקיד בעל חשיבות עצומה.

הדרך הבטוחה להחלמה

ככל שחולפות השנים, היכולת שלנו להתאושש ממחלות או מניתוחים הופכת לאיטית יותר ויותר. במקרים אלו חשוב לדעת לבקש עזרה. כיצד וממי תוכלו לבקש עזרה? מחברת הסיעוד אור בלב בע"מ כמובן! חברה זו תתאים לחולים את האחיות הישראליות המקצועיות והאנושות ביותר ולכל פרק זמן שהם יצטרכו. כך, הדרך להחלמה תהיה נעימה, יעילה ומהירה בהרבה.

עוד על שירותי אחיות

כשאנו שומעים את המילה אחיות עולה בראשנו תמונה של בית חולים מלא באחיות ורופאים הנותנים שירותים רפואיים למטופלים. אכן, בתי חולים מלאים באחיות, אך במצב הנוכחי כמות האחיות מוגבלת וכמות המטופלים גדולה. בעת צורך בטיפול רפואי על מטופל להמתין זמן ארוך עד שיגיע תורו. אנשים שעוברים אשפוז ארוך יכולים לחוש תחושה קשה כאשר הם לא מקבלים מענה מיידי ראוי בייחוד במצב בו קיימת מגבלה רפואית. הטיפול ניתן לפי סדר העדיפויות הרפואי, אבל יש פתרון והוא נקרא שירותי אחיות פרטי. חברת אור בלב מספקת שירותי אחיות ברמה הגבוהה שיש.

.

שרותי אחיות , במה מדובר?

מדובר בסיוע צמוד שניתן על ידי אחות פרטית מוסמכת ומדופלמת עבור אנשים המאושפזים לתקופה ארוכה, לאחר ניתוח, עבור מבוגרים סיעודיים שנזקקים לטיפול רפואי, אנשים שנמצאים במחלקות שיקום, או כל מצב המחייב השגחה רפואית וסיוע. לא תמיד בני משפחה יכולים להיות זמינים עבור המטופל, וגם אם הם זמינים אין להם את ההכשרה המתאימה לסייע לו. במידה והם מעוניינים להיות רגועים שיקירם מטופל בצורה הטובה ביותר עליהם לפנות לחברת סיעוד המספקת שירותי אחיות כדי לאפשר התאמה של אחות צמודה. מדובר בשירות שכרוך בעלות נוספת, אך במרבית המקרים ניתן לקבל החזר כספי חלקי או מלא עבור התשלום מחברת הביטוח או דרך הביטוח המשלים של קופת החולים.

התאמת שירות אחיות פרטי .

 במרבית המקרים שירותי אחיות אינם נחשבים ללוקסוס. מדובר בשירות חיוני שיכול לשפר משמעותית את המצב הבריאותי של החולה. אחות רפואית מוסמכת יודעת לוודא שמצבו יציב, ושהוא מקבל את הטיפול הנכון. צוות אחיות פרטיות מגיעות ממגוות תחומי התמחות. התאמה בין חולה למטופל נעשית לפי ההתמחות המתאימה, סוג הטיפול ומאפייני המטופל. יהיו מטופלים שירגישו בנח דווקא ליד מטפל ויהיו כאלו שיעדיפו מטפלת. ההתאמה חשובה הן מקצועית והן אישית כדי שהתקופה המאתגרת תעבור בצורה חלקה ונעימה. פנו עוד היום אל חברת אור בלב בע"מ חברה מקצועית בתחומה המספקת שירותי אחיות לשלל מצבים.

 

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט