שירותי סיעוד

שירותי סיעוד 24/7 – אור בלב

רבים לא מבינים את הרעיון מאחורי שירותי סיעוד וחושבים כי הם חייבים למצוא עובדת זרה או למצוא חברה שתעזור להם עם האישורים כדי למצוא מטפלת סיעודית באזור גוש דן / תל אביב. המציאות שונה, צוות המטפלות של אור בלב טיפול סיעודי כולל מגוון רחב של מטפלות סיעודיות בתל אביב אשר מגיעות עם ההסמכה הרצויה, מצוידות בעברית כשפת אם ולרוב בעלות שפה שנייה בהתאם לשפת המטופל.

אור בלב טיפול סיעודי מספקת שירותי סיעוד בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע וכל הישובים והערים אשר ביניהם. צוות המטפלות שלנו נבחר בקפידה כדי להעניק שירות סיעודי ברמה הגבוהה ביותר, שירות אנושי, אדיב ומבוסס ניסיון אשר נתמך בהשכלה תואמת.

טיפול סיעודי בבית החולים

אנו מספקים שירותי טיפול סיעודי מלא וליווי המטופל בכל בתי החולים בגוש דן בהתראה קצרה ולמשך זמן קצר בן כמה שעות או ארוך ככל המתבקש. להלן רשימה חלקית של בתי החולים בהם אנו ערוכים לספק לכם את שירותיה של מטפלת סיעודית מנוסה

 • בית חולים וולפסון
 • מרכז רפואי אסף הרופא
 • מרכז רפואי שיבא תל השומר
 • המרכז הרפואי ת”א – סוראסקי איכילוב
 • מרכז רפואי רבין בית החולים בלינסון
 • מרכז רפואי רבין בית החולים השרון
 • בית חולים אסותא – רמת החייל
 • בית חולים השרון (גולדה)
 • בית חולים דנה
 • המרכז הרפואי מעיניי הישועה
 • בית החולים בית רבקה
 • ובכל מוסד רפואי אחר

שירותי סיעוד בתל אביב בבית המטופל

בנוסף לליווי של מטפלת סיעודית בבית חולים בתל אביב או בכל עיר בגוש דן אנו מספקים שירותי מטפלות סיעודיות בבית המטופל בכל מיקום רצוי תוך זמן קצר ועוזרים לכם לקבל את ההחזרים האפשריים מקופת החולים שלכם בהתאם לתכנית הביטוח שמציעה קופת החולים שלכם.

רוצים לדעת עוד?

פנו אלינו היום למידע נוסף והזמנת מטפלת סיעודית בתל אביב לכל תקופת זמן. צוות המטפלות שלנו נבחר בקפידה ואנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שירותי טיפול סיעודי ושירותי אחיות פרטיות בפריסה ארצית מלאה.

מידע נוסף על שירותיהן של מטפלות סיעודיות

פנו אלינו בכל שעה לשירותי סיעוד

אור בלב טיפול סיעודי מספקת שירותי סיעוד ואחיות פרטיות בכל שעה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. צלצלו היום אל מרכז השירות שלנו למידע נוסף והזמנת מטפלת סיעודית להשגחה, טיפול, ליווי ועזרה בבית החולים או בבית המטופל.

שירותי סיעוד בתל אביב

שאלות ותשובות

היכן ניתן להזמין שירותי טיפול סיעודי?
תשובה:

אור בלב היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי סיעוד כולל שירותי אחיות פרטיות ושירותי מטפלות סיעודיות ברחבי ישראל.

עם אור בלב אתם יכולים להזמין שירותי סיעוד מקצועיים לבית החולים או לבית המטופל בכל עיר, ישוב או מיקום בישראל תוך זמן קצר.

מה זה החזרים מהביטוח המשלים?
תשובה:

כל קופת חולים (כמעט) מציעה כיסוי עבור טיפול סיעודי או עבור שירותיהן של אחיות פרטיות לקהל מבוטחיהן. אור בלב טיפול סיעודי תעזור לכם לקבל החזרים מהביטוח המשלים כך שתוכלו לדאוג ליקיר לבכם ובמקביל להנות מכיסוי מלא ככל האפשר של קופת החולים בה אתם מבוטחים.

מתי נהוג להזמין שירותי סיעוד?
תשובה:

קיימים מקרים רבים בהם אתם עשויים לשקול הזמנה של שירותי סיעוד. סיטואציה נפוצה היא הזמנת אחות פרטית לתקופה של אחרי ניתוח כלומר לתקופת שיקום.

עוד דוגמה היא טיפול בחולה אלצהיימר בזמנים בהם אתם לא זמינים או לתקופה ארוכה על ידי מטפלת סיעודית מנוסה אשר תעזור ליקיר לבכם להתנייד, לאכול בצורה תקינה ולחוות חיי יום יום תקינים ככל האפשר.

קיימים מצבים רבים בהם אנו עשויים לרצות ליווי והשגחה לבן משפחה ותמיד כדאי שזה יעשה על ידי מטפלת או אחות מנוסה לה הידע הרפואי והניסיון המתאים.

שתף אותנו עם:

אולי יעניין אתכם גם

  צרו איתנו קשר

  חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט