המלצות

יעל    16/09/2010:  בעלי נזקק להשגחת אחיות פרטיות לאחר ניתוח שעבר בבית חולים. חיפשתי ונתקלתי באתר התגובות המצוין. קראתי את ההמלצות על אור בלב סיעוד התקשרתי למוקד הארצי. קיבלתי מענה מיידי, אדיב וענייני. בתוך זמן קצר נשלחה אחות פרטית בשם יפה שסעדה את בעלי במקצועיות ובמסירות ולאחר ששוחרר לביתו המשכנו לקבל שירות מהחברה, הפעם ע"י מטפלת סיעודית  ענת  אישה מקסימה שגילתה אמפתיה בנוסף למקצועיות רבה, בזכותם התקצר זמן ההחלמה של בעלי. יישר כוח על עבודת הקודש שעושה חברת אור בלב סיעוד
ממליצה מכל הלב .
תודה.

אור בלב חברה שהגעתי אליה במקרה דרך האינטרנט. ברצוני לציין את רמת השירות הניתנת על ידי אורלי גלר שהיא מתפעלת את העסק. אורלי – יש לה את זה. מן הרגע הראשון שהתקשרתי הבנתי שיש לי עסק עם חברה רצינית מקצועית נותנת מענה כמו שצריך לכל בעיה ובעיקר אתה מבין כי יש לך ענין עם חברה שיש לה אור בלב סיעוד ולכן מומלץ בכל לב אם יש לכם בעיה רפואית ואתם זקוקים לשירות של אחות פרטית בבית או בבית החולים אני ממליץ כאן בחום על החברה.

בשנה שעברה אבי עבר ניתוח מאוד קשה ונזקק לאישפוז ארוך, בדיוק באותה התקופה אמא נפלה והיתה זקוקה להשגחה. כבת יחידה חילקתי עצמי בין ההורים עד אשר שמעתי על אור בלב ועל המלאך – אורלי. מייד שלחה לי אחות אשר סעדה את אבא בבית החולים ואני יכולתי להתפנות לאמא ואפילו לחזור לעבודה. אבא שוחרר והחלים והתחזק. השבוע לצערי אבא נפל ונזקק לניתוח באגן, מבלי לחשוב פעמיים ועוד לפני שבוצע הניתוח פניתי לאורלי והיא העמידה לרשותי את שלומית הנפש הטהורה החמה והמקצועית,אשר ישבה לצד אבא בלילות ובימים ושוב יכולתי לנשום מעט. המון תודות המשיכו כך. שלא נזדקק, אך טוב שיש למי לפנות בעת הצורך!!!!!!! סיגל

לחברת אור בלב סיעוד ברצוננו להודות לכם מקרב לב על עזרתכם המהירה והיעילה במצב הקשה והמבלבל שבו היינו כשאבא היה מאושפז בבית החולים הרגשנו שאנחנו אבודים, עצובים, עייפים ומבולבלים עד שהגענו אליכם דרך המלצת לקוחה מחדר סמוך, לאחר היסוסים רבים התקשרנו וענתה לנו בחורה מקסימה ולבבית בשם נאוה אשר הרגיעה אותנו והסבירה לנו כל מה שרצינו בסבלנות אין קץ ושלחה לנו אחות מקסימה ומקצועית בשם יהודית אשר טיפלה באבא כל לילה במשך שבועיים במסירות כמו משפחה והחזירה לו את התקוה ושמחת החיים וגם לנו למשפחה נתנה ביטחון ושקט נפשי שהיא לצידו יכולנו לנוח ולהיות רגועים שיש לידו מלאך שומר! כמה חשוב לדעת שבמצבים כאלה יש אנשים כמוכם עם לב ענק ואוהב עם תודעת שירות ואהבה למקצוע תודה וכן ירבו כמובם גאולה, רבקה ושי שמיר 

22/08/2014 חברת אור בלב ליוו אותנו לאורך תקופה לא פשוטה והתרשמתי מהם מאוד… מדובר על חברה מאוד אנושית שעושה מעל ומעבר ויתרה מכך כדי לדאוג ולספק את השירות הטוב ביותר. בדומה אני רוצה גם להודות לרינת, המטפלת הסיעודית על הלב הגדול והמקצועיות. 
גדעון ודינה לוי

 

 מרגלית אהרון  02/03/2015 : שלחו לנו אחות סיעודית מחברת אור בלב להשגחה על אימי בבית חולים בלינסון במשך 8 לילות ואנו מעוניינים להודות מקרב לב על השירות המצויין שקיבלנו . הן מהאחות ברכה המקצועית והמקסימה והן מצוות המשרד של החברה אשר היו אדיבים קשובים וסיפקו לנו את השרות במיידי תוך שעה ואף במשך כל תקופת ההתקשרות. תודה על שתמכתם בנו בשעתנו הקשה, בזכותכם אמא ההחלמה של אמא הייתה קלה ומהירה יותר. הארגון שלכם הוא ראוי לשבח ותמיד אשמח להמליץ עליכם. מרגלית אהרון רמת גן 

מאת: חנה רבינוביץ 08/02/2011

הזמנתי עבור אבי שעבר ניתוח באיכילוב אח מוסמך , אורלי גלר שלחה לי את סרגיי שהיה פשוט מעולה וממש תרם להחלמתו של אבי. אחר כך עוד למדתי שמדובר בעצם ברופא שטרם הוסמך. אני לקוחה חוזרת של אור בלב סיעוד  כאשר קודם לכן נשלחה לטפל באימי המטפלת מרגלית שנתנה שירות מכל הלב ובמקצועיות רבה. יישר כוח ותודה מיוחדת לאורלי

 
לאורלי היקרה
 
הגיע שעתנו להיפרד (בשלב זה), וברצוננו להודות לכן מעומק הלב על עזרתכם במשך 4 חודשים קשים שעברו על משפחתנו.
 
עד אותו היום אשר שינה את שגרת חיינו לבלי הכר לא ידענו על קיומה של האפשרות להיעזר באנשים טובים אשר כל עיסוקם הוא בנתינה ובעזרה לזולת.
 
כאשר קיבלתי את רשימת החברות, ומאחר לא הכרנו אף אחת, לא ידעתי במי לבחור, והסיבה שבחרתי בכם הייתה קודם כל שמכם אור בלב. עולמנו חשך והיינו זקוקים לקצת אור.
 
כבר מההתחלה הרגשתי שבחרנו נכון ולו רק בגלל אופן הדיבור וההתייחסות. מיד הרגשנו שיש על מי לסמוך.
במשך ארבעת החודשים קיבלנו מכם מטפלות סיעודיות טובות, מקצועיות והכי חשוב נחמדות אשר עשו ימים ולילות בצורה הטובה ביותר בניסיון לעשות את הכל כדי להבריא את אמא שלנו (דבורה) ממצד קשה ביותר למצב בו היא חזרה לעצמה עם מוטיבציה חזקה להמשך החיים.
 
אנחנו רוצים להודות לכולכם בראש ובראשונה לך אורלי אשר נתת לנו לכל אורך התקופה הרגשה נפלאה, ברור שבלעדיך לא היינו עוברים את התקופה הזו. הייתן תמיד זמינות, פתרתן כל בעיה במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.
 
אנחנו רוצים להודות לכל המטפלות היקרות ובמיוחד לרדה  ודבורה.
רדה ליוותה אותנו לאורך תקופה ארוכה מאד, לקחה על עצמה משימה קשה מאד ובמסירות רבה ליוותה את אמא בהרבה ימים קשים ולנו נתנה הרגשה שאפשר לסמוך עליה.
דבורה לא ויתרה על רצונה להיות עם אמא שלנו בלילות שהיו קשים ובמסירות רבה תרמה את חלקה למאמץ.
 
שוב תודה לכולכם, נמליץ עליכם בחום לכל מי שיתעניין.
 
המשיכו לתת אור בלב,
מודים לכם,
תמי לבון ועמית לקין
אורלי שלום,
בהמשך לשיחתנו, במהלך החגים פנינו ל"אור בלב" לטובת הבאת אחות שתשהה עם אימי בשעות הלילה.
לצערי, אימי נפטרה שבוע שעבר בבית החולים. 
בכל זאת חשוב לי לציין שבזמן הימים הקשים שעברו עלינו, מצאנו נקודת אור – עזרה אמיתית ומכל הלב של האחיות שהגיעו לשהות עם אימי בלילות. 
במיוחד ברצוני לציין לחיוב את חלי, אשר שהתה לצד אימי במרבית הלילות. למרות מצבה הקשה של אימי, חלי הצליחה להתחבר לאמי ולהתחבב עליה ואימי שמחה לבואה בלילה.
אנחנו היינו שקטים שאימנו נמצאת בידיים טובות ומטפלים בה היטב גם בהעדרנו. 
בנוסף, ברצוני לציין לחיוב כי התשלום עבור העבודה מתבצע רק בסופה, ללא לחץ ואף ללא צורך במקדמה. 
 
לידיעה, כי התקשרתי להודות גם באופן אישי לחלי, אשר מעבר להיות אחות מיומנת, היא אדם רגיש ונהדר. 
 
"אור בלב" נותנת שירות מקצועי ולא פחות חשוב, אנושי ואכפתי למשפחות בשעתן הקשה. 
 
ברצוני להודות לכל העוסקות במלאכה, ושתהיינה רק בשורות טובות…
 
בברכה,
שרון אביר.

19.1.20

 

לכבוד

גב' אורלי גלר

חברת "אור בלב"

 

הנדון: גב' אריאלה גורדון – מכתב תודה

 

ג.נ.

ברצוני להודות לך על השרות המצוין שקבלתי מגב' אריאלה גורדון בזמן שהותי בבית חולים בני ציון בחיפה לאחר ניתוח.

גב' אריאלה טפלה בי במקצועיות, במסירות אין קץ ובאדיבות. היא חיזקה אותי פיזית ונפשית ועל עזרתה תבורך.   

אשריך עם עובדות כמוה.

 

בברכה

קובריק קטיה

 

 

26.1.07

לכבוד, גב’ הדס בן שלמה מנהלת מח’ לעבודה סוציאלית בי”ח כרמל רח’ מיכל 7 חיפה

ג.נ.

הנדון: מכתב תודה לגב’ אורלי גלר – חב’ אור בלב

לפני כשבועיים אושפזה סבתי, גב’ זילוני בת ה-95 באופן פתאומי בחדר המיון של ביה”ח כרמל במצב גופני ירוד ובהכרה מעורפלת כתוצאה מנפילה בביתה בו גרה בגפה.

לאחר יום הועברה סבתי למחלקה פנימית ב’ מכיוון שמקום מגורנו מרוחק מחיפה ונבצר מאיתנו להגיע מידי יום כדי להיות איתה, פניתי דרככם לגב’ אורלי גלר מנהלת חברת אור בלב סיעוד אחיות פרטיות ומטפלות סיעודיות.

גב’ אורלי ארגנה לנו מיד מטפלת שעזרה וסעדה את סבתי במשך כשבוע בימים הקשים ביותר ברגישות ובסבלנות ובהרבה רצון טוב. ברצוני לציין את המסירות והדאגה הרבה והכנה שהוכיחו הן גב’ אורלי והן המטפלות שעבדו מטעמה שדאגו לעדכן אותנו במצב מידי מספר שעות ובנוסף גם שימשו קשר בינינו לבין צוות בית החולים. עתם נוכחותן לצידה של סבתי והידיעה שיש מי שמטפל ומשמש לנו כתחליף עזרה לאין שיעור. התחושה שקיבלנו הייתה שהיחס לסבתי היה ממש כמו לבן משפחה קרוב.

לצערנו, לאחר שבוע בבית החולים וסבל רב נפטרה סבתי ז”ל. הלוואי וירבו נותני שירות כאלה במקומותינו. מי ייתן ותוכלנה להמשיך בנתינה מכל הלב. ואכן הייתן לנו באמת אור בלב!

בכבוד רב ובתודה

אורנה חסון רח’ הנדיב הרצליה וכל בני משפחתה של גב’ זילוני ז”ל בארץ ובחו”ל

העתק: הגב’ אורלי גלר- אור בלב

אני מודה שאף פעם לא כתבתי מכתב תודה, אבל כשאתה מרוצה, אז זה הזמן…

קיבלתי את מספר הטלפון של “אור בלב” מעובדת הסוציאלית של המחלקה האורטופדית של בית החולים כרמל, כשאמא שלי הייתה מאושפזת שם. חיפשתי מטפלת שתהיה עם אמא, שתעזור לה לאכול, שתדאג לה – מכיוון שאני גרה ברמת השרון (אזור המרכז) , אבא שלי גר בקריות וקשה לו להגיע כמה פעמים ביום לבית החולים ואחותי בחו”ל. כך הגעתי לאורלי והיא הסבירה לי את התנאים ונתנה מענה מיידי.

עוד באותו היום שלחה לאמא שלי מטפלת לשעתיים. ואחר כך עוד מטפלת וכך הן התחלפו עד הניתוח. אחריו ביקשתי וקיבלתי אחיות שישבו ליד אמא שלי גם ביום וגם בלילה, דיברו איתה, האכילו אותה, טיפלו בה, דאגו שתקבל את התרופות שהביאה מהבית וגם התקשרו אליי לעדכן אותי.

גם המטפלות וגם האחיות היו מאוד טובות, קשובות, רחמניות ומוכנות באמת לעזור. תמיד אורלי הייתה זמינה בטלפון הנייד שלה, תמיד הייתה נחמדה, עם תודעת שירות מעולה – כאילו הייתי הלקוחה היחידה שלה. זיהתה אותי מייד, שאלה מה שלום אמא, מצאה לי מטפלת או אחות מעכשיו לעכשיו, השתדלה למצוא אותן דוברות רומנית ומייד הודיעה לי בשיחה חזרה אליי באיזו שעה כל אחת באה, לכמה זמן, מה הם השמות וגם מסרה לי את מספר הנייד שלהן.

הייתי מאוד מרוצה מהשרות של “אור בלב” ושל אורלי בפרט. היא מאוד אנושית וחמה. עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר והצוות שלה גם.

עכשיו, כשאנחנו כבר לא זקוקים לשירותיה, אני חושבת שאם כל אחד היה עושה את העבודה שלו כך, כמו אורלי וכמו הצוות שלה, החחים שלנו היו יכולים להיות הרבה יותר קלים,פשוטים, ומלאי רצון.

אלינה פיסטנר

0506948929

לחברת אור בלב,

לצוות האחיות, לאורלי היקרה!!

הנדון: תודה, תודה, תודה

ברצוננו להביע את רגשי תודתנו העמוקה על הטיפול הנעים לו זכינו בתקופה כה קשה שעברה עלינו.

אבא עבר ניתוח מאוד קשה בבית חולים שלאחריו היה מאושפז כשבועיים. באותה תקופה בדיוק אימא נפלה ולא יכלה להיות לנו לעזר, יתרה מכך – כעת היינו מחויבות לסעוד גם אותה. אנו שתי אחיות והתחלקנו במשימת השמירה והסיעוד בימים הראשונים של האשפוז, עד אשר נודע לנו על משרדכם.

ביום בו פנינו אליכם פגשנו נפש חמה ואוהדת, שמיד נחלצה לעזרה , זו אורלי, אשר ברגישות הרגיעה אותנו ושלחה לנו בשני הלילות הראשונים אחות מסורה ומקסימה בשם אניה, ולאחר מכן בחורה מקסימה, חמה ורגישה בשם שלומית. אניה הגיעה בשעה שקבענו, טפלה באבא שני לילות רצופים, ולמרות ההזיות שתקפו אותו בימים שלאחר הניתוח זכר לספר ולשאול אותנו מי הייתה האחות הרחמנייה שסעדה אותו בלילה.

למחרת הגיעה שלומית, נפש אצילה נעימה וחמה שגרמה לנו – הבנות – להישאר בפה פעור לנוכח המסירות שגילתה, ולאורחים שביקרו – להתפלא ולהתפעל.

היא סעדה את אבי לילה אחד ולאחר מכן בבקרים. בימים אלה יש לציין כי החליפה במלוא מובן המילה את הצוות הרפואי במחלקה ואף יותר, היא הגדילה לעשות במקלחות, בקרמים שמרחה לו, בבשמים שזרתה עליו בחיבוקים (כן, כן!!), בחום שהרעיפה עליו, בשיחות נעימות בהקשבה וטיולים בתוך בית החולים. עד כדי כך שכינה אותה: ה”פיה שלי”.

כעת אבא מחלים לאט אבל עדין זוכר ומביע את תודתו העמוקה על טיפול המסור.

אנו הבנות ואמא, ובעיקר אבא רוצים להביע את רגשי תודתנו העמוקים, ומילים לא יספיקו!!

המשיכו כך במסירות שכזו ובנעימות שכזו ותבורכו!!

מכל הלב, חן יצחק וסמדר, לימור כהן , סיגל ניסן 6 ינואר, 2010

ספטמבר 09

לידי אורלי-אור בלב

הנדון- תודה, תודה, תודה!!!

כ”כ נעים ובעיקר מפתיע לגלות שברגעים קשים באמת, כשאנו זקוקים לעזרה אמיתית… בתוך כל הבירוקרטיה של: ביטוח לאומי, משרד הביטחון, קופ”ח ועוד שאר ירקות… ישנו מקום שאכן כולו אור- אור בלב.

בזמן שאימי שכבה לאחר ניתוח בבית החולים וזקוקה להשגחה צמודה, גיליתי את אור בלב על מנת לקבל עזרה של אחות פרטית בבית החולים.

מכאן לעכשיו- בשיחת טלפון אחת, תוך שעתיים בלבד- התייצבה המטפלת- ערב יום שישי הגיעה מיידית מביתה לבית החולים.

מעודד לגלות שברגעים כה קשים שנראה כאילו הקרקע נשמטת והייאוש מציף- יש אור אמיתי כמו חבר אמיתי ויד מושטת לעזרה ונחמה.

מענה כ”כ מהיר, תשומת לב נהדרת וחמה ואוזן קשבת עם המון אמפתיה- זה הוא אור בלב. כ”כ התרגשתי והופתעתי לטובה- ממש טעם של עזרה משפחתית.

חייבת להודות ולברך על פועלו של ארגון זה שמעבר לזמינותו המהירה והמענה המיידי, יש המון עדינות, רגישות והקשבה אנושית. אוסף של מטפלות סיעודיות עם לב רחב והרבה חמלה.

זכיתי…….. בהכרות נהדרת.

שתחילתה בכאב גדול עם פציעתה של אימי וסופו שיקום ועזרה אדירה מכוונת ומדוייקת עפ”י בקשותיה של אימי…

ברצוני לברך בעיקר את אורלי- את נהדרת !!! נעימה, קשובה, אכפתית, ומוכנה לעשות הכל כדי שנהיה מרוצים- תמשיכי להיות בדיוק כפי שאת!!

ודרורית המטפלת, (הקוסמת)_ אין מילים לתאר את היחס, החום, החברות והאכפתיות שנרקמה ביננו מאז שהופעת. ניחמת כל רגע קשה, ולימדת אותנו דברים חשובים על חמלה ואמפתיה. היית חברה ואחות וקוסמת- זה לא היה מצליח בלעדייך, תודה מכל הלב. תבורכו על פועלכם ושימרו על החיוך, החום וקירבה האנושית….

שמחה שפגשתי בכם, גלי מגיד (בתה של אילנה הראל)

לכבוד אור בלב לידי אורלי המקסימה

הנדון: תודה על הטיפול המסור באימי

אורלי היקרה, מכתב זה בא ממקום של הכרת תודה עמוקה על האופן ששליחיך טיפלו באימי. כשאיתרתי את החברה בדפי זהב בחיפושי אחר מטפלות סיעודיות, הייתי סקפטי לגבי השירות. את הבטחת לי שאימי תקבל את הטיפול המסור ביותר. ואכן השירות היה נפלא, אימי התאהבה במטפלת ששלחתם לנו, ובמיוחד עלי להדגיש את מהירות השירות ואיכותו. היחס שקיבלתי ובעיקר שקיבלה אימי היה מעולה, והייתי ממליץ בחום לכל מי שזקוק לשירות כזה או מעניק שירות כזה, ללמוד מכם איך צריך להתייחס לחולה ולבני משפחתו.

יישר כוח על הדרך שבה אתם מעניקים למי שזקוק לכך רגעים של חסד.

בהוקרה וברגשי תודה עו”ד ירון גרוס התע”ש 20 כפר סבא

2 באפריל 2008

לאורלי היקרה

הגיע שעתנו להיפרד (בשלב זה), וברצוננו להודות לכן מעומק הלב על עזרתכם במשך 4 חודשים קשים שעברו על משפחתנו.

עד אותו היום אשר שינה את שגרת חיינו לבלי הכר לא ידענו על קיומה של האפשרות להיעזר באנשים טובים אשר כל עיסוקם הוא בנתינה ובעזרה לזולת.

כאשר קיבלתי את רשימת החברות, ומאחר לא הכרנו אף אחת, לא ידעתי במי לבחור, והסיבה שבחרתי בכם הייתה קודם כל שמכם אור בלב. עולמנו חשך והיינו זקוקים לקצת אור.

כבר מההתחלה הרגשתי שבחרנו נכון ולו רק בגלל אופן הדיבור וההתייחסות. מיד הרגשנו שיש על מי לסמוך.

במשך ארבעת החודשים קיבלנו מכם מטפלות סיעודיות טובות, מקצועיות והכי חשוב נחמדות אשר עשו ימים ולילות בצורה הטובה ביותר בניסיון לעשות את הכל כדי להבריא את אמא שלנו (דבורה) ממצד קשה ביותר למצב בו היא חזרה לעצמה עם מוטיבציה חזקה להמשך החיים.

אנחנו רוצים להודות לכולכם בראש ובראשונה לך אורלי אשר נתת לנו לכל אורך התקופה הרגשה נפלאה, ברור שבלעדיך לא היינו עוברים את התקופה הזו. הייתן תמיד זמינות, פתרתן כל בעיה במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

אנחנו רוצים להודות לכל המטפלות היקרות ובמיוחד לרגדה ודבורה.

רגדה ליוותה אותנו לאורך תקופה ארוכה מאד, לקחה על עצמה משימה קשה מאד ובמסירות רבה ליוותה את אמא בהרבה ימים קשים ולנו נתנה הרגשה שאפשר לסמוך עליה.

דבורה לא ויתרה על רצונה להיות עם אמא שלנו בלילות שהיו קשים ובמסירות רבה תרמה את חלקה למאמץ.

שוב תודה לכולכם, נמליץ עליכם בחום לכל מי שיתעניין.

המשיכו לתת אור בלב, מודים לכם, תמי לבנוני ועמית גלקין

8 בנובמבר 2009

לכבוד : אור בלב לידי אורלי

הנדון: הבעת תודה

ברצוני לציין בפניך את הערכתי לאחות בלה שנשלחה מטעמך לטפל באימי לאחר שעברה ניתוח בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים. מהיכרותי הקצרה עימה נוכחתי לראות שבלה היא אחות ועובדת מסורה, בעלת מוטיבציה גבוהה במיוחד ובעלת יחסי אנוש טובים. האחות בלה דאגה לטפל באימי בצורה מקצועית ביותר וכמובן דאגה לנוחיותה המרבית של אימי בתקופה שלאחר הניתוח שאותו אימי עברה בבית החולים ובמיוחד במצב הקשה שבו היא הייתה שרויה.

האחות בלה טיפלה באימי במסירות רבה ומעל המצופה, אני יכולה רק לציין כי בהתחלה חששתי מאד להשאיר את אימי עם אחות שאינה שייכת לבית החולים ובמיוחד כאשר אינני מכירה אותה ומה היא מסוגלת לעשות, אך לאחר הכרות קצרה עימה מספר שאלות מקצועיות לגבי בעייתה של אימי, היא הוכיחה בקיאות רבה לגבי מחלתה של אימי, כמו כן צוות האחיות של בית החולים החמיא לה מאד לאחר משמרת הלילה הראשונה שבה טיפלה באימי.

על כן בהמשך לא היססתי בכלל להשאירה עם אימי להמשך טפול במיוחד שאימי כבר התרגלה אליה ושאלה אותי מתי היא תגיע שוב לשהות במחיצתה ולטפל בה בתשומת לב רבה מה שאינו נעשה ע”י צוות האחיות בבית החולים מאחר והם מטפלים במספר רב של חולים בו זמנית.

יישר כוח שזכית לעובדת מסורה ואכפתית כמו בלה.

בנוסף מצאתי לנכון לפרגן גם לך אורלי על המהירות שבה נענית לשיחתי הטלפונית בשעת לילה מאוחרת וכמובן מצאת במהירה אחות (את בלה) שתוכל לטפל באימי לאורך התקופה המבוקשת, ובמיוחד היה חשוב לך מאד לעמוד מאחורי הבטחתך ולדאוג לכך שאני אקבל את השירות הטוב ביותר שלו אני מצפה.

אני חושבת שתדמית זו של חברת אור בלב תורמת רבות לתדמית החיובית של השירות שאותו אתם מציעים במיוחד בימים קשים אלה ובמובן התחרות הקשה בענף זה.

בברכה, אידה בן ציון ירושלים

30/06/2010

לידי : אורלי מאור בלב

אני רוצה בהזדמנות זו להביע את תודתי מעומק הלב, על העזרה הרבה, השירות, המקצועיות וההתאמה לצרכים. אפשרת לי להתקשר אליך ביום שישי ושלחת אלי מטפלת סיעודית כבר מידית ליום שבת. אין לי מילים להביע את תודתי למטפלת רינה שסעדה את אימי שעות רבות במשך היום. בעת שהותה במחלקה פנימית בביה”ח בלינסון, טיפלה ועזרה במקצועיות והמון אהבה, מסירות ונשמה. אימי נקשרה אליה מאוד והצטערה כאשר לא הגיעה עוד. רינה היא אישה מדהימה וברכה לכל מי שמטפלת בו.

תודה,תודה ושוב תודה מקרב לב. מרלינה דור

מאי 2008

לכבוד, אור בלב לידי אורלי

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לכן על השירות והאדיבות, על ההקשבה וההתייחסות האמיתית והכנה לצרכים שלי בזמן שאימי הייתה מאושפזת בבית חולים.

המשיכו בדרככן המבורכת.

ישר כוח!

תודה, ביאנקה בינדר.

12/09

לכבוד: אור בלב

שלום רב!

אנו מודים לך על היחס החם שהענקת לנו. הבטחת לנו שבכל תקופת הטיפול באבא במחלקת כירורגיה א’ בביה”ח כרמל, שברשותך צוות אחיות פרטיות ומטפלות סיעודיות מנוסות, אכן הצוות ענה על כל הציפיות שלנו. למחלקה הגיעה אחות, מלכה שמה, מסורה ומיוחדת שבקיאה ברפואה, ובטיפולה המקצועי. אנו מודים מכל הלב על שירותכם האדיב והמסור.

בברכה ובתודה משפחת עברו

4.12.10

אל כל המעוניין שלום רב,

הנדון: המלצה חמה חברת אור – בלב

ברצוני להביע את רגשי תודתי על עזרתכם בשליחת אחות לבית החולים.

בעלי עבר ניתוח בברכיים ומאחר וילדיי כולם בחו”ל נאלצתי לשבת ימים ולילות ליד מיטתו עד שכמעט הגעתי לאפיסת כוחות. קרובת משפחה המליצה לי על שירותכם, פניתי ונשלחה אלי אחות אשר החליפה אותי במשמרות ואני יכולתי לנוח בביתי בלילות.

ברצוני להדגיש כי האחות הייתה מקצועית ונעימה, השירות במשרד יעיל ומהיר, בקשותי טופלו במיידית, קבלתי תמיכה הן נפשית והן מקצועית (הכוונה, ייעוץ וכד’) בשיחות הטלפוניות עם אורלי חמת הלב.

אין ספק שהעזרה הזו היא שסייעה לי להחזיק מעמד ולהיות חזקה פיזית כדי להמשיך ולסעוד את בעלי גם כאשר שוחרר הביתה, אני בטוחה כי כל מי שיפנה אליכם ייהנה משירות ומקצועיות לא פחותים מאלה שאנו קיבלנו.

בתודה על הכול וחג חנוכה שמח.

בברכה, תקווה קזס מושב דור

5/08/10

מכתב תודה,

מכל הלב,

אור בלב

טיפול ברמה גבוהה-

אור בלב חברה שהגעתי אליה במקרה דרך האינטרנט. ברצוני לציין את רמת השירות הניתנת על ידי אורלי שהיא מתפעלת את העסק מכל הלב וברמת שירות גבוהה.

מן הרגע הראשון שהתקשרתי הבנתי שיש לי עסק עם חברה רצינית מקצועית, נותנת מענה כמו שצריך לכל בעיה ובעיקר אתה מבין כי יש לך ענין עם חברה שבאמת נותנת אור בלב.

ולכן מומלץ בכל לב אם יש לכם בעיה רפואית ואתם זקוקים לאחות פרטית בבית או בבית החולים אני ממליץ כאן בחום על החברה.

תודה מכל הלב צבי בכר חולון

2009

לכבוד אור בלב ובעיקר לאורלי המקסימה.

תודה על השרות הנפלא שקיבלנו, העזרה בשמירה על אימנו אחר הניתוח והטיפול של רינה היו מעולם שבמעולים. היו ברוכים מהשמיים ועל האדמה. שה’ יאיר דרככם תמיד!!

שרי הוכמן ומשפחתה

ושוב תבואו על הברכה תמיד

מודות ומברכות: משפחות שלזינגר ציטרינוביץ’ הוכמן

1/12/2010

לכבוד אור בלב בע”מ

א.ג.נ.,

הנדון: הבעת תודה לגב’ רינה דימה

הננו מבקשים להביע את תודתנו לגב’ רינה דימה אשר טיפלה באבי משה שירי שהיה מאושפז בבית חולים בתל השומר ובמעונות מכבי.

המטפלת רינה טיפלה באבי במקצועיות ובמסירות רבה תוך השגחה ותשומת לב לכל פרט ופרט, כמו כן נהגה באחריות ובסבלנות יתרה.

טוב שקיימים עוד אנשים כמותה.

אשרי לאור בלב שאנשים כמו רינה הם עובדיה.אנא העבירו אליה את תודתנו והערכתנו מכל הלב.

בברכה משפחת שירי

    צרו איתנו קשר

    חברת קידום באינטרנט חברת קידום באינטרנט